Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 25 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (BIRŽELIO 25 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė birželio 25-ajai, šeštadieniui. 

AVINAS. Šiandien pasižymėsite geru apetitu įvairiomis prasmėmis. Mėgausitės žemiškais malonumais, gamta. Visgi galbūt nesugebėsite kažkuo draugiškai pasidalinti su bičiuliu.

JAUTIS. Šiandien būsite jautrūs, emocionalūs. Jums norėsis apsaugoti savo vidinį pasaulį nuo bet kokių įtampų. Regis, tenkinsitės asmenine erdve, artimiausių žmonių draugija, įprasta aplinka.

DVYNIAI. Jums stigs energijos arba realybės jausmo. Intuityviai suvoksite, ką galite pakeisti, o ko – ne. Neignoruokite kitų žmonių noro jus suprasti. Visgi pernelyg neatviraukite, saugokite paslaptis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

VĖŽYS. Ši diena skatins komunikuoti, komentuoti, ieškoti informacijos ir ja dalintis. Jeigu negalvodami per daug plepėsite, patirsite nuostolį. Verčiau nesigirkite gaunama nauda, santaupomis ir pan.

LIŪTAS. Regis, jūs turėsite rimto darbo, pareigų ir atsipalaidavimas savaitgalį nelabai rūpės. Tai nelabai patiks artimiesiems, turintiems kitokių laisvalaikio planų sau ir jums. Arba jiems nuotaiką gadins jūsų reikalavimai.

MERGELĖ. Šiandien jus ypač domins kelionės, tarptautiniai įvykiai, o galbūt ir politika, filosofija, kultūros bei švietimo aktualijos, pasaulėžiūrų takoskyra internete ir pan. Tikėtina, kad ištrūksite kur nors toliau nuo namų, rutinos.

SVARSTYKLĖS. Kils klausimų dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės ar kainos. Gali kilti nenumaldomas noras išlaidauti. Galbūt kažkuo nustebins vaikai, tuo pačiu sukeldami naujų rūpesčių.

SKORPIONAS. Šiandien jausitės geriau būdami su sutuoktiniu, partneriu nei vienumoje ar nepažįstamų žmonių draugijoje. Pasisaugokite nemalonių incidentų viešumoje.

ŠAULYS. Būsite nusiteikę tvarkyti ir puošti save bei namų aplinką, augintinius. Jeigu gerai jaučiatės, pravartu drauge su vaikais ar mylimu žmogumi pasportuoti, daug laiko leisti gryname ore, gamtoje.

OŽIARAGIS. Diena prabėgs užsiimant tuo, kas jums smagu, įdomu. Gali būti, kad vaikai ar vaikų lavinimas, mokslai, studijos, kūryba šiandien bus aktualiausios temos.

VANDENIS. Tikėtina, kad apsiribosite įprasta savaitgalio aplinka bei užsiėmimais, nors suplanavę galite būti įdomesnių dalykų. Daugiau dėmesio teks skirti artimiesiems, augintiniams.

ŽUVYS. Trokšite įspūdžių, bendravimo, kelionių, tačiau gali tekti pasimokyti. Regis, dėl reikalingos informacijos ar patarimo teks uoliai panaršyti po internetą, paskambinėti draugams, pažįstamiems.

Geros dienos!

GALERIJA

  • Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų <span style=color:red;>(birželio 25 d.)</span>
D. Labučio / ELTOS nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS