Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 13 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GEGUŽĖS 13 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gegužės 13-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Seksis narplioti tiek asmeninio gyvenimo, tiek mokslo, darbo, verslo reikalų painiavą. Galbūt gausite žinią, kuri išvaduos jus nuo dviprasmiškumo. Galite leistis į netolimą kelionę. 

JAUTIS. Su komercija, tiekimu, nekilnojamuoju turtu susiję susitikimai, sandoriai vyks gana sklandžiai. Paaštrės uoslė pinigams, naudingiems sandoriams. Tačiau gali būti, kad antroji pusė ar verslo partneris nepasižymės kuklumu, derėdamiesi dėl savo dalies.

DVYNIAI. Tikriausiai būsite nusiteikę bet kokia kaina ginti savo interesus bei požiūrį. Jums turėtų sektis, jeigu nesate pažeidę įstatymų. Ramybės nežada ir prieštaringi meilės reikalai.

VĖŽYS. Jus jaudins dvasiniai, iracionalūs dalykai. Ši diena išties gali pažerti lemtingų sutapimų, įvykių ar atsitiktinumų. Konfidenciali informacija gali priversti pakeisti nuomonę apie jums svarbų asmenį.

LIŪTAS. Pasinaudokite palankia proga, jeigu norite keisti darbą, užmegzti draugystę, partnerystę, įsijungti į visuomeninį-politinį judėjimą. Nelikite abejingi ir mylimo žmogaus, vaikų poreikiams.

MERGELĖ. Diena pareikalaus apsukrumo ir šiokio tokio demagogijos ar gražbylystės meno. Nepatingėkite pademonstruoti šių sugebėjimų, antraip kils pavojus būti išstumtiems iš užimamų pozicijų tiek veikloje, tiek meilėje.

SVARSTYKLĖS. Susikaupę darbuositės ateities labui. Ne viskas seksis, tačiau įgysite įdomios patirties. Skirkite kuo daugiau laiko dvasiniams ir intelektiniams interesams.

SKORPIONAS. Dėl kažkokio savo poelgio galite pasijusti nekaip. Nesigraužkite – visuomet galima rasti išeitį. Tačiau ne kiekvieną pasiūlymą, sprendimą šiandien derėtų priimti paskubomis ir be išlygų. Gerai išanalizuokite, pasiderėkite.

ŠAULYS. Stenkitės nuosekliai vykdyti pareigas, laikytis įstatymų, nes jūsų konkurentai budriai stebi, kada suklysite, pasiduosite kokiai provokacijai ir pan. Regis, ir meilės partneris gali turėti jums rimtų pretenzijų.

OŽIARAGIS. Galimos naujienos, susijusios su darbu, nuosavybe, vaikų situacija. Turbūt labiau parūps ir fizinė bei dvasinė šeimos narių, naminių gyvūnėlių sveikata.

VANDENIS. Norėsis pabėgti nuo visų problemų ir pasinerti į malonumų jūrą. Atsinaujinantis jūsų įvaizdis, augantis kūrybingumas gerai nuteiks aplinkinius. Galbūt prasiverš jausmai ar ketinimai, apie kuriuos nė nenumanėte.

ŽUVYS. Gali būti, kad šiandien mesite iššūkį blaiviam protui. Galite leistis į lengvabūdišką avantiūrą. Galbūt kitaip pakreipsite įvykių vagą, tačiau aplinkiniams savo veiksmais sukelsite daug nerimo.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS