Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (gegužės 25 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (GEGUŽĖS 25 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė gegužės 25-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Šauni diena, tinkama įvairiems susitikimams, susibūrimams, piknikams ir t. t. Jeigu vyksite į varžybas, sąskrydį, turistinį žygį, veikiausiai nepasigailėsite. Įgysite naujų draugų, pažįstamų.

JAUTIS. Jums gali tekti rimtai darbuotis arba pramogas derinti su pareigomis. Regis, tai pavyks, rezultatai nenuvils. Galite savo pastangomis kažkam atsilyginti už suteiktą paslaugą, atgauti skolą ar pan.

DVYNIAI. Jums norėsis keliauti, ir geriau realiai nei virtualiai. Bet kuriuo atveju šios dienos įvykiai turėtų praplėsti jūsų akiratį ir žinių bagažą. Galbūt kažkur vyksite, o gal uoliai mokysitės. Tikėtini įdomūs pašnekovai.

VĖŽYS. Šiandien būsite nelinkę skaičiuoti pinigų, nors suprantate, kad turite taupyti. Visgi pastangos pagerinti sveikatą, išvaizdą, gyvenimo kokybę pasiteisins, todėl investicija į tai viena ar kita prasme tikrai atsipirks.

LIŪTAS. Ši diena bus puiki, jeigu skirsite geranorišką dėmesį antrajai pusei, rasite bendrų interesų arba vienas kitam patalkinsite tam tikroje veikloje. Dar geriau, jei į veiklą įtrauksite ir vaikus, o po to kartu papramogausite.

MERGELĖ. Būsite žvalūs, energingi, darbingai nusiteikę. Daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Seksis ir su menu, grožiu, higiena, sveikata, gyvūnais susijusi veikla. Jei eisite apsipirkti, pasikliaukite ne tik savo skoniu bei nuomone, o ir šeimos nario.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite tikėtis naudos ir malonumo per meną, parodas, pramogas. Iš gerbėjo galite gauti viliojamą pasiūlymą. Atkreipkite dėmesį į vaikų problemas bei laimėjimus. Jiems tai labai svarbu.

SKORPIONAS. Turėtų sektis geri ir teisingi sumanymai, susiję su artimais žmonėmis, nekilnojamuoju turtu, pinigais, šeimos verslu. Geriausia būtų draugiškai suderinti interesus su šeimos nariais.

ŠAULYS. Aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Palanku rašyti publikacijas, rinkti informaciją, mokytis, naršyti po internetą. Galite sužinoti intriguojamą naujieną.

OŽIARAGIS. Būsite linkę nesavanaudiškai elgtis, demonstruoti rūpestingumą, atjautą. Galbūt susitarsite dėl jums svarbaus reikalo. Įmanomi vienokie ar kitokie laimėjimai versle arba meilės fronte.

VANDENIS. Šiandien būsite kūrybingi ir draugiški. Didelė tikimybė, kad užmegsite ryšį su jus dominančiu asmeniu. Lengva bus susitarti dėl pirkinių, dovanų, pramogų, talkos ar kt.

ŽUVYS. Gali būti patikrintas jūsų sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, draugams bei mylimiesiems. Verčiau nedalinkite pažadų, neskleiskite apkalbų ir netikėkite jomis. Savo ir kitų atžvilgiu elkitės atsakingai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS