Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (kovo 18 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (KOVO 18 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė kovo 18-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Galimi reikalai, susiję pramogų verslu, šou renginių organizavimu, vaikų saviraiška. Jei būsite pakviesti į pobūvį, renginį, tai pareikalaus išlaidų. Turbūt pavyks laimėti norimo asmens dėmesį. Labiau prižiūrėkite savo atžalas, kad neprikrėstų eibių.

JAUTIS. Daug bendrausite telefonu, internetu. Meilė, grožis, gailestingumas šiandien bus ypač aktualios temos. Norėsis šį tą keisti santykiuose, namų aplinkoje arba koreguoti savo elgesį, gyvenimo būdą.

DVYNIAI. Gana aktyvi diena. Palankus metas įvairiems susitikimams. Iš pažįstamo žmogaus galite gauti žinią. Šiandien gautą reikšmingą informaciją galėsite pritaikyti savo gyvenimo aktualijoms.

VĖŽYS. Nerimą kels svyravimai tiek piniginiuose reikaluose, tiek asmeniniuose santykiuose. Nepamirškite, kad ramybė, laimė yra vidinė būsena, ir tai turite susikurti patys.

LIŪTAS. Galimas prieštaringai vertinamas poelgis, iššūkis, slaptas palankumas ar nepalankumas. Galbūt kažkas jums iškrės staigmeną. Pažvelgę į gyvenimą kaip į žaidimą, suprasite, kad kai kurios jūsų problemos yra išpūstos.

MERGELĖ. Diena bus kupina neaiškumų. Prieš ko nors imantis, pravartu įvertinti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas šiandien bus gana žemas. Siekimas kažką keisti, modernizuoti gali nueiti perniek.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai daug dėmesio skirsite draugams bei mėgstamai veiklai. Naudingai praleisite laiką. Galite tikėtis originalių patarimų, intriguojamų naujienų.

SKORPIONAS. Regis, daug laiko šiandien atims susiplanuotas darbas, visuomeniniai įpareigojimai ar pan. Neapsiribokite vien reikalais, skirkite dalelę savo laiko ir širdies tiems, kuriems reikia dėmesio, meilės.

ŠAULYS. Nelabai suprasdami savo norus, galite pradėti kažką keisti, galbūt skatinami įtakingo asmens. Tikriausiai pasižymėsite dvasiniu, kūrybiniu ar intelektiniu pakilimu. Galima nauja virtuali pažintis. Jei kur nors vyksite, būkite ypač atsargūs kelyje.

OŽIARAGIS. Regis, teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas ir pasistengti jas atgauti, jei esate paskolinę kitiems. Galimos erotinės pagundos. Galbūt jūsų dėmesio sieks aistringai nusiteikęs asmuo.

VANDENIS. Būsite linkę diskutuoti, bendrauti. Turėsite galimybę laimėti dominančio asmens palankumą, padaryti norimą įspūdį. Tik pernelyg nesikarščiuokite ir nedramatizuokite kiekvieno menkniekio.

ŽUVYS. Sveika logika ir įžvalga šiandien jums padės rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Turbūt susidomėsite racionalia mityba, dieta, sveikatos stiprinimu, išvaizdos korekcija. Regis, daugiau dėmesio pareikalaus naminiai augintiniai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS