Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 29 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LAPKRIČIO 29 D.)

  • 1

Avinas

Verta pagalvoti, ar Avinas viskuo patenkintas? Gal jis pavargo nuo kasdienės rutinos? Šiandien galima ryžtingai pradėti kažką keisti savo gyvenime. Nebijokite žengti žingsnį link naujo, kitaip rizikuojate ilgam įstrigti vakarykštėje dienoje.

Jautis

Sėkmės raktas bus šūkis „Žinios – galia!“ Verta pagalvoti, kaip siekti profesionalumo, kad pasistūmėtumėte į priekį karjeroje. Kuo daugiau žinių Jautis artimiausiu metu gaus, tuo daugiau prieš jį atsivers naujų durų.

Dvyniai

Diena bus susijusi su informacijos paieška ir apdorojimu, o šios informacijos galima gauti iš įvairių šaltinių: enciklopedijų, socialinių tinklų, iš aplinkinių. Kuo daugiau informacijos, tuo geriau!

Vėžys

Viską vertinsite pernelyg kategoriškai ir griežtai. Tai turės įtakos ir priimamiems sprendimams, ir santykiams su aplinkiniais. Šiandien Vėžiui pustonių nėra, viskas nudažyta juodai ir baltai. Baltų dažų jis turi daug mažiau.

Liūtas

Sėkmės raktas – palaikantys žmonės. Vienas nepadarysite nė mažos dalies to, ką suplanavote, bet su bendraminčių pagalba viršysite planą. Patarimai ir palaikymas suteiks galimybę saugiai imtis bet kokios užduoties.

Mergelė

Bus daug reikalų, tačiau diena – labai produktyvi. Teks pabėgioti ir paprakaituoti, tačiau darbe galėsite pasirodyti iš pačios naudingiausios pusės. Darbas tirps rankose.

Svarstyklės

Visur lydės sėkmė. Harmonijos ir pasitikėjimo savimi būsena gali pakeisti situaciją ir žmones aplink į gerąją pusę. Neslėpkite savo pranašumų, priešingai – demonstruokite juos ir būsite maloniai nustebinti rezultato.

Skorpionas

Geriausiai seksis kasdieniai reikalai, tačiau nuo didelių projektų ir įsipareigojimų geriau laikytis atokiau – šiandien rizikuojate praleisti ką nors svarbaus.

Šaulys

Laukia sėkmė visur, kas susiję su profesinio lygio kėlimu ir naujais horizontais. Patartina mokytis, eiti į kvalifikacijos kėlimo kursus, imtis naujo pomėgio ar tiesiog aplankyti vietas, kuriose dar nebuvote.

Ožiaragis

Turėsite priimti sprendimus tiesiogine prasme bėgdamas. Tačiau to neužtenka! Situacija susiklostys taip, kad reikės veikti dar greičiau, kad spėtumėte laiku, kitaip rizikuojate praleisti suteiktas galimybes.

Vandenis

Gali nuvilti diplomatiškumas. Tiksliau, jo trūkumas, kurį pajus aplinkiniai. Pats Vandenis gali to nepastebėti, bet jam reikia atidžiai kontroliuoti savo aštrų liežuvį. Priešingu atveju tai gali apgailėtinai paveikti jo santykius.

Žuvys

Būsite tobulos atlikėjos. Sugebėsite suprasti iš pirmo žodžio aplinkinių norus ir juos įgyvendinti. Tačiau lyderio vietoje galite jaustis nejaukiai, todėl nereikėtų imtis iniciatyvos ar prisiimti atsakomybės už rezultatą.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

jau XXI a., o dulkių telkiniai valdo ne tik info

priemones, bet ir naivias liaudies galvutes...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS