Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (lapkričio 29 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LAPKRIČIO 29 D.)

  • 0

AVINAS. Prioritetą teikite šeimai, namams. Regis, niekur nebus taip gerai, kaip savuose namuose. Net šiokia tokia netvarka ir rutina juose atrodys labai miela. Ypatingo dėmesio gali prireikti šeimos nariui. Jūs galite tai suteikti.

JAUTIS. Suaktyvės kontaktai su giminaičiais, kaimynais ir įvairiais pažįstamais. Galite išgirsti įdomių pasiūlymų ar idėjų. Būsite linkę save lyginti su kitais, ieškosite savo pranašumų ir mėginsite juos išryškinti.

DVYNIAI. Galite siekti įgyvendinti materialinius tikslus. Galbūt pajudės į priekį reikalai, susiję su tiekimu, nekilnojamuoju turtu, piniginėmis problemomis. Po produktyvaus darbo derėtų šiek tiek pasilepinti žemiškais malonumais.

VĖŽYS. Palanku spręsti problemas, susijusias su darbu, sutarčių pasirašymu ar pratęsimu. Numatomas savotiškas prisiminimų vakaras, jeigu susitiksite su dominančiu žmogumi ramiai pabendrauti jaukioje aplinkoje.

LIŪTAS. Nelabai norėsite bendrauti, nors ir būsite pastebimi viešumoje. Pagilės pasąmonės įtaka, intuicija. Konfidenciali informacija jums gali kažkuo padėti.

MERGELĖ. Su geru kolektyvu, draugiška komanda darbuotis, sportuoti ar ką nors organizuoti bus vienas malonumas. Kaip atpildas bus prizas, papilnėjusi piniginė arba pagerėję santykiai, ūgtelėjęs populiarumas.

SVARSTYKLĖS. Turėsite daug darbo ir stengsitės jį laiku užbaigti. Jums išties gali pavykti tiek su terminais, tiek su atlygiu. Nepaisant kai kurių abejonių, turėtumėte pasiryžti svarbiam žingsniui.

SKORPIONAS. Galimi kontaktai su daug pasiekusiais ar plataus akiračio žmonėmis. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą.

ŠAULYS. Stiprės nuotaikos, susijusios su noru keistis ir ką nors keisti aplink save. Ir iš tiesų gali susidaryti galimybės naujiems vėjams, praturtėti finansine ar kitokia prasme.

OŽIARAGIS. Bus nesunku suprasti ir toleruoti kitokį požiūrį ir nuomonę. Seksis aiškintis nesusipratimus, tartis, derinti interesus. Aplinkybės klostysis taip, kad gali atsiverti jūsų akys, atsiskleisti objektyvesnė tiesa.

VANDENIS. Neblogai klostysis reikalai darbe ar mėginant įsidarbinti. Pravartu rimčiau pasirūpinti oda, grožiu, stiliumi, įsigyti naują drabužį ar aksesuarą.

ŽUVYS. Pradės geriau sektis meilės reikalai, kūrybinė, visuomeninė veikla. Jums arba jūsų vaikams, auklėtiniams gali pasisekti žaidime, konkurse. Jau galvosite, planuosite būsimus šventinius renginius, dovanas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS