Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (lapkričio 30 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LAPKRIČIO 30 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė lapkričio 30-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Šiandien teks atlikti daugybę smulkių darbų. Verčiau nesitikėkite, kad kažkas taisys jūsų klaidas, lopys spragas. Dėl aplaidumo, neapdairumo gali sudužti nemažos viltys.

JAUTIS. Didesnių išlaidų šiandien geriau būtų atsisakyti. Kils įtampa santykiuose su mylimu žmogumi ir apskritai - bendraujant su priešinga lytimi. Galite neteisingai suprasti jums rodomą dėmesį, keliamus reikalavimus.

DVYNIAI. Ir naktis, ir rytas gali būti prastesni, nei norėtųsi. Dieną jausitės apsnūdę, bus sunku dirbti. Darysite nemažai klaidų, lydės nesusipratimai. Saugokitės vagių, sukčių.

VĖŽYS. Už kai kuriuos principus gali tekti sumokėti didesnę kainą, nei jie iš tikrųjų verti. Venkite kategoriškų pareiškimų, netaktiškų pastabų. Vėliau dėl to galite gailėtis.

LIŪTAS. Tai nebloga diena, būsite įsitikinę, kad viską darote teisingai. Tačiau jums visko norėsis daugiau, nei pavyksta gauti. Jausitės verti didesnio gėrio bei įvertinimo.

MERGELĖ. Mažai tikėtina, kad pavyks rimčiau padirbėti ir pabendrauti. Susidursite su išsisukinėjimu, pažadų nevykdymu, nekonkretumu. Derėtų pataupyti ir jėgas, ir nervus, ir pinigus. Saugokitės agresijos, avarijų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien nė vienoje srityje nepersistenkite, neskubėkite. Tarp aplinkinių šiandien jausitės nesmagiai dėl keistų nuojautų. Galite įsivelti į užkulisines intrigas. Įmanomas mėginimas suversti jums kažkokią atsakomybę.

SKORPIONAS. Šiandien būsite aktyvūs, linkę bendrauti, tačiau jums stigs objektyvumo. Susilaikykite nuo svarbių sutarčių. Gali nuvilti mylimas žmogus, vaikai. Pastaruosius saugokite nuo pavojų.

ŠAULYS. Gali būti pakirstas jūsų pasitikėjimas, tykos nesusipratimai. Į jūsų iniciatyvą tikriausiai liks neatsakyta. Yra pavojus patirti nemalonumų per impulsyvumą, intrigas, aplaidumą.

OŽIARAGIS. Galbūt teks tvarkyti teisinius reikalus arba su išsilavinimu, kultūra, užsieniu, idėjiniais įsitikinimais susijusius klausimus. Ši diena gali išgydyti nuo iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu.

VANDENIS. Šiandien bus nelengva bendrauti, ypač su verslo partneriais, klientais. Stokosite tolerancijos. Visiškai nepatartina derėtis, investuoti, skolinti, veltis į dalykines ar finansines avantiūras.

ŽUVYS. Šiandien lengva prisidaryti teisinių, finansinių problemų. Galite pasiduoti įtaigai, svetimai valiai arba patys stipriai veiksite kitus. Gali kilti mintis į viską numoti ranka, mesti pradėtus darbus, projektus.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS