Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (liepos 3 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (LIEPOS 3 D.)

Astrologinė prognozė liepos 3-iajai, sekmadieniui.

AVINAS. Tikėtina, kad sutiksite gerbėją ar draugą ir šauniai praleisite laisvalaikį. Gali atsinaujinti romantiškas ryšys. Tik nešvaistykite vėjais pinigų ir pažadų. Saugokite nuo pavojų vaikus.

JAUTIS. Šiandien geriausiai jausitės namuose ar savo sodyboje su žmonėmis, kurie jus supranta, palaiko. Tačiau jei šeimoje trūksta darnos, laimingi tikrai nebūsite. Derėtų labiau pamilti patiems save bei gyvenimą apskritai.

DVYNIAI. Puikiai seksis bendrauti su pažįstamais ir su nepažįstamais žmonėmis, noriai lankysite giminaičius, draugus. Tikriausiai patirsite malonių emocijų. Visgi popiet pradės stiprėti asmeninės erdvės poreikis.

VĖŽYS. Pagalvokite, ką turėtumėte padaryti, kad taptumėte turtingesni, modernesni, o šeimos židinys – jaukesnis ir malonesnis. Šiandien tai intuityviai pajusite. Pravartu grožėtis menu, gamta, ją puoselėti.

LIŪTAS. Padidės emocinis ir psichinis jautrumas, įžvalga, gebėjimas suprasti kitus. Kažkas gali prašyti patarimo, susijusio su sudėtinga situacija. Tikriausiai sugebėsite būti naudingi ir tuo, ir kitais požiūriais.

MERGELĖ. Tikėtinos nepraktiškos, bet kūrybiškos idėjos, apmąstymai. Aplinkiniams galite pasirodyti keistai paslaptingi. Šiandien jums išties nepakenktų ilgiau pabūti vieniems, susivokti savo troškimuose ir siekuose.

SVARSTYKLĖS. Šiandien niekas jūsų nenuvils, jeigu būsite draugiški, tolerantiški ir nesistengsite kitiems primesti savo nuomonės bei valios. Popiet didės poreikis pabūti vienumoje, atsipalaiduoti.

SKORPIONAS. Būsite energingai nusiteikę. Stengsitės moderninti savo aplinką, buitį, įrodyti aplinkiniams ir patys sau, kad esate ne iš kelmo spirti. Jūsų pastangos draugiškai bendrauti, atnaujinti ryšius gali duoti gerus vaisius.

ŠAULYS. Su karjera susijęs pasiūlymas arba kitas susidomėjimo objektas gali pažadinti naujas viltis. Kai kurie kontaktai, nors ir bus įtempti, išties gali sukelti protingų minčių.

OŽIARAGIS. Nebloga diena mėginti atgauti skolą, įsigyti reikalingų daiktų arba juos suremontuoti, iš pagrindų apsikuopti namuose, atsikratyti nebereikalingo šlamšto. Regis, svajosite apie naujas perspektyvas, keliones.

VANDENIS. Diena bus prieštaringa ir daug kas priklausys nuo santykių su kitais. Geras žodis tikriausiai padės įveikti bet kokį priešiškumą. Svarbiausia nesureikšminkite savo teisybės ir nemenkinkite kitų.

ŽUVYS. Ši diena pažadins norą tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata, augintiniais, puošti aplinką. Tam galite pakloti nemažą pinigų sumelę. Galbūt labiau palepinsite ir savo sutuoktinį, partnerį.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS