Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (rugsėjo 21 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGSĖJO 21 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė rugsėjo 21-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Sėkmė lydės, jeigu būsite solidarūs ir veiksite išvien su kolektyvu. Atsisakykite savanaudiškų tikslų, nesielkite egoistiškai. Tikėtina, kad susitiksite seną pažįstamą.

JAUTIS. Galimi įvairūs netikėtumai - ir malonūs, ir ne. Galbūt darbe teks atlikti tokį darbą, kokio nesate anksčiau dirbę. Už papildomą veiklą bus atlyginta.

DVYNIAI. Galima pažintis su užsieniečiu arba šią dieną nuspalvins įdomus epizodas, kurį ilgai prisiminsite. Žvelkite į perspektyvą ir galimus padarinius. Galbūt gero pasiūlymo sulauksite iš neabejingo jums draugo, gerbėjo.

VĖŽYS. Pasistenkite neprarasti, nesugadinti svarbių dokumentų, neištrinti paruoštų ataskaitų ar kokio projekto. Būkite atidūs, taupūs. Labiau atsižvelkite į artimų žmonių ir kolegų interesus, kitaip jūsų elgesys bus nesuprastas.

LIŪTAS. Jums norėsis daryti įspūdį kitiems žmonėms, ypač konkurentams ir priešingai lyčiai. Vis dėlto galite kažkam neįtikti ir patirti nemalonių akimirkų, žeidžiančių replikų ar komentarų.

MERGELĖ. Seksis keisti kai kuriuos įpročius ar stilių, mitybos pobūdį. Galite tikėtis svarbių kontaktų, sutarčių, pasiūlymų bendradarbiauti ar draugauti. Galite gauti pakvietimą į įdomų renginį.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikėtini malonūs ir naudingi kontaktai. Mokėkite įvertinti tuos, kurie jus palaiko. Prieštaringų emocijų patirsite per vaikus. Jei tik panorėsite, patirsite romantiškų akimirkų. Jus gali stabdyti baimė įsipareigoti.

SKORPIONAS. Jus vargins šurmulys, nuomonių įvairovė. Kuo daugiau į reikalą įsijungs žmonių, tuo sunkiau bus rasti bendrą kalbą ir racionalų sprendimą. Tačiau smulkius buitinius rūpesčius įveiksite nesunkiai.

ŠAULYS. Sulauksite netikėtų žinių arba gausite laišką, į kurį atsakydami galite išspręsti kažkokią problemą. Būsite linkę imtis veiksmų, kad gautumėte kreditą namo statybai, verslo plėtimui ar kitiems reikalams.

OŽIARAGIS. Diena bus kupina kontaktų, įspūdžių. Galite realizuoti planus, kuriuos ne kartą atidėliojote. Išradingumas leis išspręsti aktualias problemas. Galite sulaukti pakvietimų į svečius, pasimatymus.

VANDENIS. Tikėtina, kad jums pavyks sukonkretinti kai kurias idėjas. Tikriausiai padės geri draugai ar įtakingi globėjai. Galite kai ką nuveikti komercijos, nekilnojamojo turto, verslo susitarimų srityse.

ŽUVYS. Šiandien labiau pasikliaukite nuojauta, veikite intuityviai. Galbūt teks susipažinti ar bendrauti su meniško tipo žmonėmis. Jeigu apims emocinė krizė, nieko svarbaus nesiimkite, o tiesiog patinginiaukite.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS