Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (rugsėjo 22 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGSĖJO 22 D.)

  • 1

Astrologinė prognozė rugsėjo 22-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Diena nebus itin maloni. Stokosite energijos, jausitės vieniši. Jei išvakarėse vartojote alkoholį ar teko raminti įkaušusį šeimos narį, savijauta bus nekokia. Būkite atidesni savo sveikatai, rūpinkitės išvaizda, daugiau ilsėkitės.

JAUTIS. Šiandien įvairiais būdais ieškosite tinkamos draugijos, nes jokiu būdu nenorėsite būti vieni. Galbūt skirsite laiko visuomeninei veiklai. Vakare galite tikėtis didesnio dėmesio, draugiškų papokštavimų, o gal ir romantikos.

DVYNIAI. Šiandien labai stengsitės laikyti vadeles savo rankose ir diktuoti aplinkiniams jų teises bei pareigas. Tuo tarpu aplinkiniams reikia supratimo ir širdies šilumos. Įsivaizduokite save kitų vietoje ir suprasite, ką turite daryti.

VĖŽYS. Neįprasti šiandieniniai pasižmonėjimai plės jūsų akiratį ir suteiks naujų įspūdžių. Galite susižavėti nepažįstamu asmeniu. Tik savavališkai nesiveržkite ten, kur nesate laukiami.

LIŪTAS. Jums derėtų nepamiršti, kad visi geri dalykai turi kainą. Jei norite darnos, meilės, jaukumo, turite prisidėti prie šių dalykų sukūrimo bei išsaugojimo. Būkite dėmesingesni ir dosnesni mylimam žmogui, vaikams.

MERGELĖ. Gali būti, kad teks aiškintis susikomplikavusius santykius. Reikalai pagerės, jei nepamiršite saiko ir skleisite daugiau dvasinės šilumos bei pagarbos. Tą patį, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys.

SVARSTYKLĖS. Galimas įvykis, susijęs su meilės reikalais, vaikais. Pravartu daugiau dėmesio skirti mitybai, sveikatos ir grožio profilaktikai. Nusimato pajamos ar išlaidos, susijusios su menu, grožiu, malonumais.

SKORPIONAS. Iki pietų noriai imsitės namų ruošos, sukinėsitės apie puodus ir gardžiais kvapais džiuginsite namiškius. Visgi vakarop jau kils ūpas ištrūkti iš namų ir smagiau praleisti laiką, pasportuoti. Labiau parūps ir vaikų pomėgiai.

ŠAULYS. Prieštaringos aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Nesigraužkite dėl nenusisekusio reikalo, paieškokite išeities, pamąstykite. Pravartu pailsėti ramiame namų užutekyje.

OŽIARAGIS. Šiandien tikriausiai turėsite veiklos, susijusios su skaičiavimais, rašymu, informacijos paieška. Arba teks padėti dorotis su problemomis artimam žmogui. Nesielkite egoistiškai.

VANDENIS. Suksite galvą dėl piniginių reikalų, nuosavybės klausimų. Neišvengsite išlaidų, o jei apsiimsite papildomai padirbėti - tai ir pajamų. Reikalaukite, kad paslauga ar prekė, už kurią mokate, būtų kokybiška, su garantija.

ŽUVYS. Ši diena gali būti tarsi sulėtinta dėl jūsų tingios vidinės būsenos. Tik gerokai po pietų pažvalėsite ir galbūt susitiksite su draugais, giminaičiais. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, kvaišalais.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Slamstas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS