Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (sausio 12 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 12 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė sausio 12-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Būsite jautrūs, jausmingi, kupini gerų emocijų, noro mylėti. Tačiau sunkių minčių pasitaikys. Gana rizikinga „kapotis“ komentarų skiltyse. Virtualiai paskubomis užsisakę kelionę ar paslaugą, vargu šį kartą ar sutaupysite.

JAUTIS. Kad ir ko imtumėtės, pravartu apskaičiuoti savo jėgas ir galimybes, nes jūsų energetinis potencialas šiandien bus gana mažas bei stokosite greitos reakcijos. Derėtų ypač tausoti sveikatą, saugotis infekcijų, peršalimo, avarijų.

DVYNIAI. Šiandien noriai bendrausite su priešinga lytimi, draugais. Kažkieno tarpininkavimas, patarimai gali jums pasitarnauti arba patys tai darysite kažkieno labui. Vis dėto pasisaugokite apgaulių ir savanaudiškumo.

VĖŽYS. Regis, daug laiko ir jėgų šiandien atims kažkoks darbas ar įsipareigojimai kitiems žmonėms. Atidžiau pažvelkite į dominantį asmenį - galbūt pavyks jį visapusiškiau įvertinti.

LIŪTAS. Nors svajosite apie romantiškas pramogas, nekasdieniškas išvykas, labai tikėtina, kad apsiribosite virtualiomis kelionėmis bei romanais. Galbūt jus stabdys peršalimo simptomai, o gal nebaigtas darbas, pinigų stygius.

MERGELĖ. Daug galvosite apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas. Be to, iš galvos neišeis jaudinami įvykiai, susiję su dominamu užsiėmimu ar asmeniu. Sportinis ir seksualinis jūsų gyvenimas darysis aktyvesnis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien palanku aiškintis asmeninius santykius. Turėsite galimybę padaryti norimą įspūdį. Tik neišpūskite kiekvieno menkniekio, neskubėkite kritikuoti ir priekaištauti.

SKORPIONAS. Domėsitės viskuo, kas gali jums padėti padidinti įtaką tarp aplinkinių, pasitempti moksle ar pan. Galite gauti vertingos informacijos, susidoroti su nelengva užduotimi. Galbūt kiek nerimo kels vaikų, augintinių ar sava sveikata.

ŠAULYS. Ši diena žada romantiškus nuotykius, pramogas. Seksis susipažinti ar labiau suartėti su dominamu žmogumi, flirtuoti, padaryti įspūdį. Tiktų daugiau laiko skirti užsiėmimams su vaikais, augintiniais. Saugokitės peršalimo, apsinuodijimo.

OŽIARAGIS. Gali apnikti nerimas dėl materialinio nestabilumo, šeiminių problemų. Atverkite širdį mylimam žmogui, pabendraukite su gerai pažįstamais žmonėmis, giminaičiais, draugais. Įsiklausykite į jų patarimus.

VANDENIS. Noriai bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais, nuotaikingai leisite laisvalaikį. Kita vertus, draugų laisvalaikio pasiūlymas gali priversti plačiau atverti piniginę. Pasidavus pagundoms, lengva apsigauti.

ŽUVYS. Šiandien nestokosite vaizduotės ir įžvalgos. Būsite nusiteikę mėgautis maloniais, skaniais dalykais. Jauskite saiką, mokėkite dalintis, nesukčiaukite. Jeigu ketinate ką nors brangaus pirkti, pasitarkite su šeima.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS