Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 25 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 25 D.)

  • 0

Avinas

Jei Avinas nenori, kad diena praeitų tuščiai, jis neturėtų pasikliauti savo aktyvumu. Daug geriau iniciatyvą perleisti kažkam energingesniam – tada viskas susitvarkys savaime. Dar geriau užsiimti kokia nors kūryba.

Jautis

Jaučio emocijos pagaliau išsilaisvins! Atsargiau: jausmai šią dieną gali apsukti galvą. Ir ne tik jums, bet ir kažkam šalia. Tačiau Jaučio emocijos dažniausiai bus teigiamos.

Dvyniai

Dvyniai gali turėti neplanuotų išlaidų. Nereikia to bijoti, tik verta apsvarstyti finansinių išlaidų klausimą. Vargu ar šiandienos pirkiniai paliks skylę jūsų biudžete, o naudos gali turėti daug.

Vėžys

Vėžys pats turi tapti savo laimės kalviu. Ir ne tik savo. Aplinkiniai perleis iniciatyvą į jo rankas. Apskritai ši diena itin palanki naujoms pažintims ir beveik bet kokioms Vėžio idėjoms įgyvendinti.

Liūtas

Liūtas turi visas galimybes pasiekti visko, ko tik nori. Pasiekęs jau nebepaleis iš savo rankų. Ir nebandykite jam trukdyti – niekas jo nesustabdys. Norėdami išvengti konflikto su Liūtu, nestovėkite jo kelyje.

Mergelė

Mergelei teks priimti sprendimus šiek tiek greičiau. Ji turės daug laimingų šansų. Tačiau ji bus linkusi svarstyti taip ilgai, kad šiuos šansus gali prarasti pačiu apmaudžiausiu būdu.

Svarstyklės

Svarstyklės turės progą išleisti savo pinigus naudingai. Joms gali tekti apeiti visas parduotuves rajone. Tačiau jų pirkiniai bus tikrai reikalingi, o kainos ir kokybės atžvilgiu – tiesiog tobuli.

Skorpionas

Skorpionas turės galimybę ne kartą pademonstruoti savo talentus, parodydamas save iš palankiausios pusės. Svarbu tik neperlenkti lazdos. Gali užmegzti naudingų pažinčių ir net susirasti savo projektų rėmėją.

Šaulys

Jei nenorite tapti aktyvaus apsipirkimo auka, mažiau dėmesio skirkite reklamai ir draugų patarimams. Šaulio patiklumas bet kokia reklama gali peržengti visas ribas ir ištuštinti jo piniginę!

Ožiaragis

Vienintelis dalykas, galintis sutrukdyti Ožiaragiui įgyvendinti planus, yra jo paties neorganizuotumas, kuris sumaišys kortas ne tik jam pačiam, bet ir aplinkiniams. Todėl geriau nesivelti į svetimus reikalus.

Vandenis

Vandenis turi didelę tikimybę rasti pinigų kelyje. Ir ne tik kelyje. Jis sugebės paversti bet kokį reikalą savo naudai. Jo iškalba padės jam lengvai rasti ne tik sąjungininkų, bet ir rėmėjų. Nepamirškite saiko.

Žuvys

Žuvims nepatariama eiti apsipirkti. Iš pažiūros nekaltas apsipirkimas gali virsti įspūdinga biudžeto skyle. Į parduotuvę vienoms geriau neiti. Užtat puikiai seksis užkrėsti kitus savo idėjomis ir planais.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS