Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (spalio 20 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 20 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė spalio 20-ajai, šeštadieniui.

AVINAS. Šiandien jums norėsis tik tinginiauti ir lepintis nieko neveikimu. Kai kurie iš jūsų pajus įkvėpimą užsiimti dvasinėmis praktikomis, kurti arba gėrėtis kitų sukurtu menu. Gali būti, kad kitiems atrodysite keisti, atitrūkę nuo realybės.

JAUTIS. Jums bus nesunku susirasti malonią kompaniją smagiam laiko praleidimui. Domins įvairūs renginiai ir turbūt kažkur dalyvausite. Naujų pažinčių dėka galite labiau išplėsti savo galimybes.

DVYNIAI. Nesibodėsite būti viešumoje, galbūt net sąmoningai sieksite žmonių dėmesio, stengsitės kuo nors pasižymėti. Jums derėtų apsispręsti dėl pagrindinių tikslų savo galva, o ne pagal kitų norus. Turite teisę save realizuoti.

VĖŽYS. Smagiausia šiandien būtų pakeliauti. Jeigu ne į užsienį, tai nors po savo miestą ar miestelį, po kalnuotas apylinkes ar pasivaikščioti prie jūros. Tiktų aplankyti parodą, muziejų. Galite padaryti įspūdį dominančiam asmeniui.

LIŪTAS. Šiandien jus ypač domins psichologiškai sudėtingos situacijos, komplikuotos asmenybės, erotiniai eksperimentai. Būsite linkę dairytis prabangių prekių, dosniau išlaidauti.

MERGELĖ. Pasižymėsite komunikabilumu. Seksis megzti ir atnaujinti įvairius ryšius. Draugiškas elgesys, dėmesys kitiems jums suteiks populiarumo. Į jūsų iniciatyvą meilės srityje tikriausiai bus atsakyta.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būkite dėmesingi šeimos nariams, bet neužmirškite ir savęs. Pasidairykite ko nors gražaus savo kūnui ir sielai ar apsilankykite grožio salone. Galite įsigyti originalų drabužį, aksesuarą, reikalingą prietaisą.

SKORPIONAS. Tai turėtų būti meilės, žaidimų, kūrybos diena. Labiau nei paprastai patiks leisti laiką su vaikais, augintiniais. Galite pasireikšti scenoje. Nepraleiskite pro ausis įmantrių idėjų, originalių pasiūlymų.

ŠAULYS. Domėsitės galimybėmis geriau susitvarkyti namus ar aplinką. Būsite nusiteikę papildomai padirbėti, kad papildytumėte šeimos biudžetą. Galimi pinigai iš nuomos, apdailos, rankdarbių, amatų.

OŽIARAGIS. Ši diena palanki įvairiai trumpalaikei veiklai, apsipirkinėjimui, susitikimams ir pasiplepėjimams su giminaičiais, draugais, kaimynais. Gerai nuteiktų ir ekskursijos, dviračių žygiai.

VANDENIS. Šiandien būsite kūrybingi, meniški arba linkę įžvelgti mistikos elementų savo aplinkoje, gyvenime. Įdomūs sutapimai stebins. Galimas slaptas potyris.

ŽUVYS. Pasižymėsite liberaliomis pažiūromis, puikia iškalba. Dominančiam asmeniui galite padaryti įspūdį ar net labai sužavėti. Įmanomas spontaniškas sielų ryšys, dvasinės meilės potyris.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS