Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (spalio 28 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 28 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė spalio 28-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien turėtų dominuoti teigiamos emocijos. Regis, daug kalbėsite apie praeitį, sklandysite po prisiminimų erdves, o galbūt net mėginsite naujam gyvenimui prikelti kažkokį ryšį, objektą, užsiėmimą ar gebėjimą.

JAUTIS. Galite išgirsti apkalbų savo atžvilgiu ir jos skatins gynybinę reakciją. Arba tokios reakcijos sulauksite iš kitų dėl savo per ilgo liežuvio. Jeigu jums nesiseks, turbūt labiau įvertinsite žmogų, į kurio draugišką petį galite atsiremti.

DVYNIAI. Drauginga, visuomeniška diena. Pasijusite svarbia kolektyvo dalimi. Arba tiesiog atnaujinsite pažintį, nutrūkusį giminystės ryšį ar pan. Laisvalaikį užpildys draugų šurmulys arba socialiniai tinklai.

VĖŽYS. Susimąstysite apie veiklos perspektyvas. Galbūt tam paskatins gautas pasiūlymas arba sutikto pažįstamo pasiekimai. Svetimi pavyzdžiai gali būti vertingi, bet visgi orientuokitės į savojo kelio paieškas.

LIŪTAS. Diena sėkminga dalykinei, mokslinei veiklai. Šiandieniniai planai turėtų būti perspektyvūs, jeigu sugebėsite juos įgyvendinti. Pokalbiai su įtakingais veikėjais nenueis perniek.

MERGELĖ. Aktualūs bus su mokslu, žiniasklaida, logistika, buhalterija, reklama susiję reikalai. Pagalvokite, kaip racionaliau naudoti lėšas ir gal verta apsidrausti. Patyrus žalą, priklausytų kompensacija, verta tuo pasirūpinti.

SVARSTYKLĖS. Aktyviai suksitės, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, advokatauti, tarpininkauti, sužavėti patinkantį asmenį ar pan. Tik nepraraskite saiko ir atsargumo. Rizikinga manyti, kad tikslas visada pateisina priemones.

SKORPIONAS. Darbinga diena. Regis, viskas vyks tiksliai pagal planą, ypač jei siekiate atsistatyti į buvusią darbovietę arba ketinate grįžti prie nebaigto projekto ir jį patobulinti.

ŠAULYS. Regis, būsite neblogai nusiteikę, aktyvūs, flirtuojantys ir draugiški. Džiuginsite kolektyvą, mylimą žmogų, vaikus savo šmaikščiomis replikomis.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad teks tvarkyti komercinius, paveldėjimo, nuosavybės reikalus, kapstytis praeityje, archyvuose ar pan. Turėtų pagerėti šeiminiai santykiai. Nenuleiskite rankų, jeigu atrodys, kad nesiseka.

VANDENIS. Šios dienos naujienos gali kažkaip paliesti ir jus. Galbūt teiksite ar imsite interviu, publikuosite straipsnį, daug komentuosite, ką nors reklamuosite ar kt. Iš užsienio galite sulaukti svečio arba pasiūlymo, kvietimo.

ŽUVYS. Vienaip ar kitaip spręsis nuosavybės, pinigų, skolų klausimai. Tikriausiai dėmesio nepagailės patinkantis asmuo. Nusimato pokalbis, per kurį galite išsiaiškinti svarbius santykius.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS