Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (spalio 7 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 7 D.)

  • 1

Astrologinė prognozė spalio 7-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Pasistenkite išlikti sveiki ir žvalūs. Tuomet pavyks nuveikti tai, ką planavote. Nepatartina eksperimentuoti su dietomis, ragauti neįprastus patiekalus bei gėrimus. Nebūkite išsiblaškę, eksploatuodami buitinę bei kitokią techniką.

JAUTIS. Nusimato intriguojami romantiški pasiūlymai, provokuojamos situacijos. Leisdamiesi į nuotykius pagalvokite apie pasekmes, kad užsimiršę nenueitumėte per toli.

DVYNIAI. Diena bus ne tokia maloni, kaip tikitės. Staiga galite pasijusti pervargę, išsieikvoję. Namų atmosfera atpalaiduos tik tuo atveju, jeigu sėkmingai užbaigėte neatidėliotinus darbus ir dabar jūsų sąžinė rami.

VĖŽYS. Nuotaiką skaidrins susitikimai su žmonėmis, kurie toleruoja, priima jūsų pažiūras, keistenybes, pomėgius. Vieni kitus kažkuo praturtinsite. Net kritika atrodys nebaisi. To, kas jus žeidžia, sugebėsite „negirdėti”.

LIŪTAS. Jums rūpės reikalai, kurie duoda arba atima nemažai pinigų. Galite vykti apsipirkti arba ieškoti būdų, kaip naudingiau ką nors parduoti, išnuomoti ir pan. Būkite apdairūs.

MERGELĖ. Jeigu šią naktį jūsų nekamuos nei bloga savijauta nuo svaigalų ar ligos, nei įkaušęs sutuoktinis, tai išaušusi diena turėtų būti gana smagi. Patirsite gerų emocijų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite ramiai atsidėti meditacijoms, svajonėms ir menui. Tiesa, sustiprėjusi intuicija gali pasitarnauti ir kitose srityse. Visgi venkite avantiūrų, nepasikliaukite sukčiais. Saugokite sveikatą.

SKORPIONAS. Galite tikėtis įdomių kontaktų, susitikimų. Galbūt įsiliesite į kokią nors bendraminčių grupę, vyksite į renginį ar kt. Palanki diena ir pramogų organizavimui, meilės pasimatymams.

ŠAULYS. Nekaip jausitės, jeigu pasirodys, kad jūsų pastangos nuėjo niekais. Kita vertus, gali atsirasti darbų, kurių visiškai nesinorės imtis, bet išsisukti bus beveik neįmanoma.

OŽIARAGIS. Šiandien dairysitės ko nors nekasdieniško, bėgsite nuo rutinos. Galima kelionė į renginį, varžybas, o gal seniai suplanuota ekskursija, turininga išvyka. O galbūt tiesiog įniksite į internetą ir ilgai klajosite jo platybėse.

VANDENIS. Diena bus gana nerami, jeigu daug tikitės iš partnerio arba esate nuo jo finansiškai priklausomi. Vertėtų apdairiai elgtis su pinigais, nuosavybe. Skolindami pinigus, vertingus daiktus, protingai apsidrauskite.

ŽUVYS. Nemanykite, kad artimiausi žmonės jus supranta blogiau už mažai pažįstamus. Nesureikšminkite savo norų bei išvadų, stenkitės būti supratingi. Tai padės kurti darną asmeniniuose santykiuose.

Geros dienos! 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Žmogus

Apsaugok Viešpatie nuo būrėjų ir pranašautojų. Amen.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS