Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (spalio 9 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SPALIO 9 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė spalio 9-ajai, antradieniui.

AVINAS. Nerimą kels išaugęs priešingos lyties kaprizingumas, reiklumas. Bandykite subtiliai išsakyti savo jausmus bei viltis. Svarbiausia, neaštrinkite situacijos savo atviru oponavimu.

JAUTIS. Galimos ne vien geros naujienos, jeigu mėginate įsidarbinti, keičiate stilių, gyvenimo būdą ar manote, jog esate verti daugiau pagarbos, geresnio atlygio. Norėsis viską sudėlioti į vietas, jau pamatyti pastangų rezultatus, bet tai užtruks.

DVYNIAI. Šiandien būsite nusiteikę žaisti, sportuoti, flirtuoti, elgtis ekstravagantiškai. Galite pasižymėti kūrybiniame darbe. Saugokitės žaibo, atsargiai važiuokite, nepažeiskite eismo taisyklių.

VĖŽYS. Gali kilti minčių apie gyvenamosios vietos keitimą, stambius pirkinius, remontą. Daug dėmesio skirsite materialinėms vertybėms. Tai, ką nuspręsite, turės eigą ir padarinius.

LIŪTAS. Šiandien jausite didelį poreikį matytis su brangiais jums žmonėmis, daug kalbėtis su kaimynais, draugais. Pažabokite savo spontaniškumą pavojingose situacijose, nes polinkis rizikuoti, eksperimentuoti gali sukelti netikėtų problemų.

MERGELĖ. Kai kurios išgirstos naujienos jums visiškai nepatiks. Arba nesidžiaugsite savo suteiktu interviu, parašytu rašiniu ar straipsniu. Išties bus sunku vykusiai pasireikšti protinio darbo srityje. Gresia avarijos kelyje, tad būkite atsargūs.

SVARSTYKLĖS. Šiandieną būtinas ypatingas taktas ir dėmesys, bendraujant su aplinkiniais, šeimos nariais, nes neatsargiu žodžiu galite pakenkti ir sau, ir kitam. Ir tai užsitęstų bei galbūt pakenktų materialinei šeimos gerovei. Įvertinkite padarinius.

SKORPIONAS. Šiandien pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pasidomėti dvasiniu penu, menu. Tik tegul atsipalaidavimas būna prasmingas. Galima nauda iš labdaringai nusiteikusių žmonių ar socialinių institucijų. Venkite svaigalų.

ŠAULYS. Šiandien būsite aktyvūs, visuomeniški, viskuo domėsitės. Jūsų ryšiai su draugais, aplinkiniais bus gana geri, tad galėsite mėgautis bendravimu. Vis dėlto nederėtų pernelyg pasitikėti pašnekovais.

OŽIARAGIS. Jums bus nelengva atsikratyti įkyrių, varginančių minčių, susijusių su darbo situacija, sveikata, o gal su numatomu renginiu. Stenkitės atsipalaiduoti. Nesipykite su tais, kuriuos mylite, nes susitaikyti bus nelengva.

VANDENIS. Diena bus aktyvi, jeigu jūsų veikla susijusi su mokslu, kelionėmis, teise, tarptautiniais reikalais. Visa, kas tolima ir dar tik siektina, atrodys žymiai pakiliau už tai, kas yra dabar.

ŽUVYS. Tikėtinos derybos, savų ir svetimų nuopelnų skaičiavimas, skolų aktualijos. Jūsų pasisakymai bus sutikti labai kritiškai. O ir bendrauti nelabai seksis tiek su artimos aplinkos žmonėmis, tiek su nepažįstamais. Atsargiai kelyje, nes gresia avarijos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS