Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 24 d.) | kl.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (VASARIO 24 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Rytas gali būti kiek nervingas ar net nuostolingas, tačiau popiet tikriausiai atsigriebsite – ir fortūna plačiau šypsosis, ir labiau reikalingi, vertinami turėtumėte pasijusti.

JAUTIS. Regis, jums teks labiau rūpintis artimais žmonėmis. Turbūt internetu aktyviai bendrausite su užsienyje esančiu šeimos nariu ar draugu. Laisvalaikiu norėsis jaukiai įsitaisyti namuose ir smaguriauti, skaityti knygą ar kt.

DVYNIAI. Šiandien būsite linkę išklausyti kitus bei atverti savo širdį ir išgirsti naudingų patarimų. Būsite linkę investuoti į tai, kas jums suteiktų daugiau energijos, sveikatos ar grožio. Mokymams, egzaminui diena irgi turėtų būti palanki.

VĖŽYS. Šiandien gali tekti atlikti praktiškumo reikalaujančius darbus. Mieliausiai atliksite tas veiklas ir teiksite paslaugas, už kurias žadamas neblogas atlygis ar kitokia nauda. Tačiau kai kurie renginiai, sportas jus džiugins, net jei teks mokėti už dalyvavimą.

LIŪTAS. Rytas gana nepalankus sveikatai ir darbingumui. Intrigų ir pavydo bus daugiau nei kolegiško solidarumo. Visgi popiet turėtų geriau sektis. Energijos padaugės, o darbų rezultatai taps labiau apčiuopiami.

MERGELĖ. Diena gana keista. Sunku bus suprasti, kur slypi tiesa – ar rimtose kalbose, ar abejotinose apkalbose ir ganduose. Kalbėdami neįsigilinę į temą, rizikuosite susikompromituoti, prarasti pasitikėjimą. Nežadėkite to, ko negalėsite padaryti.

SVARSTYKLĖS. Dėl kitų žmonių dėmesio, patarimų šiandien turėtumėte pasijusti tvirčiau, saugiau. Vakare raskite būdų sveikai atsipalaiduoti, pasportuokite.

SKORPIONAS. Šiandien svarbu atsakingai mokytis ir dirbti. Pažabokite puikybę ir norą rizikuoti, pervertinti savo galimybes. Pravartu pasportuoti. Būkite atidūs kelyje – gali prireikti greitos reakcijos.

ŠAULYS. Jeigu neturite iš paskos besivelkančių skolų, tuomet ši diena turėtų būti pakankamai pozityvi. Ji kels ūpą dorotis su bet kokia inercija, ieškotis darbo, mokytis, rūpintis savo kvalifikacija ir pan.

OŽIARAGIS. Gali susidaryti galimybės vienokioms ar kitokioms permainoms. Tuo pačiu gali išryškėti jūsų vidinės psichologinės problemos. Galbūt jas aštrins nerealizuotos aistros ar tikslai.

VANDENIS. Šiandien netrūks nerimo, vidinės įtampos. Nervinimasis nieko nepakeis, todėl verčiau užsiimkite tuo, kas bent kažkiek teikia malonumo. Žinoma, tai neturėtų būti veikla, kenkianti jums ar kitiems.

ŽUVYS. Nors atrodysite darbštūs, nestokosite energijos, iniciatyvos ir pasitikėjimo savimi, kažkas gali strigti, trukdytis dėl gedimo ar kolegų nepasirengimo tinkamai darbuotis. Saugokite sveikatą.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS