Floridoje daugiaaukščio pastato griūtį išgyvenęs katinas grąžintas šeimai | kl.lt

FLORIDOJE DAUGIAAUKŠČIO PASTATO GRIŪTĮ IŠGYVENĘS KATINAS GRĄŽINTAS ŠEIMAI

Praėjusį mėnesį Pietų Floridoje sugriuvusio daugiabučio namo devintame aukšte gyvenęs katinas Binxas (Binksas) buvo rasta gyvas ir grąžintas šeimininkams, penktadienį pranešė pareigūnai.

Gyvūnų prieglaudos „The Kitty Campus“ įkūrėja Gina Nicole Vlasek (Džina Nikol Vlasek) feisbuke paskelbė, kad ketvirtadienio vakarą šalia Serfsaide sugriuvusio pastato griuvėsių buvo rastas juodas katinas, panašus į Binxą, ir atvežtas į netoliese esantį prieglaudos skyrių Majami Biče.

Sugriuvusio daugiaaukščio „Champlain Towers South“ buvusi gyventoja penktadienį nuvykusį į prieglaudą patvirtino, kad katinas yra jos dingęs augintinis, pranešė G. N. Vlasek.

„Labai džiaugiamės, kad bent tokiu būdu galime prisidėti“, – parašė prieglaudos atstovė.

Majamio-Deido apygardos merė Daniella Levine Cava (Daniela Levin Kava) per spaudos konferenciją penktadienio vakarą teigė, kad Binxą atpažino savanoris, maitinęs kates šalia sugriuvusio pastato.

„Džiaugiuosi, kad šis nedidelis stebuklas šiandien gali įlieti šiek tiek šviesos į sielvartaujančios šeimos gyvenimą ir suteikti šiek tiek džiaugsmo visai mūsų bendruomenei, įvykus šiais siaubingai tragedijai“, – kalbėjo D. Levine Cava.

Merės teigimu, gyvūnų kontrolės tarnybos darbuotojai ir toliau šioje vietoje stato gaudykles, tikėdamiesi surasti ir sugauti augintinius, kurie galėjo išvengti žūties.

Dvylikos aukštų pastatas sugriuvo ankstyvą birželio 24-osios rytą. Pareigūnai iki šiol patvirtino, kad žuvo 79 žmonės, o 61 žmonės vis dar nerasti.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Dija

Toks ”svarbus įvykis” katė mat išgyveno,kad žmonių visų neišgelbėjo ir sprogdino ,griovė namą toliau, tai ne baisus įvykis.Noprotėjas pasaulis.

Vartotojas

Laimės katinukas:)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS