Indijoje per ritualinį aukojimą nukirsta galva penkiamečiam vaikui | kl.lt

INDIJOJE PER RITUALINĮ AUKOJIMĄ NUKIRSTA GALVA PENKIAMEČIAM VAIKUI

  • 3

Indijos šiaurės rytuose vienas asmuo, kuris, kaip įtariama, yra okultistas, nukirto penkiamečiam berniukui galvą per ritualinį aukojimą, tačiau netrukus įsiutinti kaimiečiai jį nulinčiavo, pranešė penktadienį policija ir vaiko artimieji.

Nukirsdinto vaiko tėvas sakė, kad jo sūnų, Sanataną Bagą į savo namus įviliojo Nanu Mirdha, kuris nužudė vaiką, aukodamas jį hinduistų galios deivei Kali; aukojimas buvo atliktas priešais laikiną šventyklą.

„Sanataną šokoladu į šventyklą įviliojo burtininkas Nanu Mirdha, kuris paaukojo jį, nukirsdamas jam galvą priešais altorių“, – sakė vietinei Asamo valstijos televizijai Sajanas Bagas (Sadžanas Bagas).

Sanatano kūmą radus ketvirtadienį vėlai vakare kraujo klane, susirinkę kaimiečiai nužudė Mirdhą, sakė Asamo valstijos Sonitpuro rajono policijos viršininkas.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

ww

Rodos civilizacija taip stipriai pazengusi i prieki,o stai pasaulyje dar tikrai nemazai vietu,kur galioja laukiniai istatymai. Apie Indija baisu ir skaityti,tas ju ziaurumas neispasakytas,manyciau,cia daug lemia fanatizmas.Arba paziurekite,pvz. ka daro islamistai,kuriems berniukas 10-11 metu jau yra laikomas vyru,kad galetu kitus zudyti,ten ir moterys,kuriose uzsimezga gyvybe,siunciamos zudyti. Issigime tas pasaulis ir kuo toliau,tuo baisesnis.O dabar dar tu musulmonu antpludis i Europa. Gero is to nieko nebus. ES turi kuo skubiau atsijoti,kurie bega nuo karo - tiems padeti,o ekonominius vyti lauk ir kuo greiciau.

ka

noret is laukiniu jei jau /civilizuoti/ tampa dar bjauriasniais iteisindami karus ir daugel kitu priezasciu/nepateisinamu/

Lietuvis

Nu ir laukiniai tie indai slyktynes issigime

SUSIJUSIOS NAUJIENOS