M. ir K. Petrauskų namuose – pokalbis su D. Vaitiekūnu | kl.lt

M. IR K. PETRAUSKŲ NAMUOSE – POKALBIS SU D. VAITIEKŪNU

  • 6

Rugsėjo 16 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriaus X erdvėje vyks pokalbis su muzikos kūrėju ir scenos menų atlikėju Dominyku Vaitiekūnu. Jo kūrybinių veiklų sąskaitoje – buvusios grupės „Liūdni slibinai“ projektas, renginių ir televizijos laidų vedimas, aktorystė, muzikiniai spektakliai, įvairūs socialiniai projektai.

Pastaruoju metu D. Vaitiekūnas pasirodo muzikinėje scenoje Vitalijaus Špokaičio slapyvardžiu, 2019 m. išleido debiutinį albumą „Geras žmogus“. Kaip rašo pats, Vitalijus yra žmogus, kuris savo problemas nusprendė spręsti apie jas kalbėdamasis ir sudėjo jas į šį albumą, virtusį teksto ir elektroninės muzikos mišiniu. Taip pat atlikėjas prisideda prie įvairių socialinių projektų.

Renginys nemokamas, jo įrašą bus galima peržiūrėti Kauno miesto muziejaus „Facebook“ paskyroje. Pokalbį moderuos muziejininkės dr. Aušra Strazdaitė-Ziberkienė ir Silvija Burbaitė.

X erdvė – tai 2019 metais Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje duris atvėrusi bendros kūrybos erdvė jaunimui, kurioje kas mėnesį vyksta susitikimai su muzikos kūrėjais ir atlikėjais. Nemažo susidomėjimo sulaukusių neformalių pokalbių su muzikos kūrėjais formatas nėra apibrėžtas ar surežisuotas, dėl to kiekvienas susitikimas yra įtraukiantis ir nenuspėjamas.

GALERIJA

  • M. ir K. Petrauskų namuose – pokalbis su D. Vaitiekūnu
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Mama

Ar motynele vel portaluose putosis apie sunaus kancia? Kaip zema...

jausmas

, kad Mikas ir Kipras neateis .............. nebent nuotolinių būdu iš Galaunių namų stebės kas ten vyksta

hmm

golubaja luna
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS