V. Bareikio dešimtmečio koncerte – baltas aprangos kodas ir Lietuvos rekordas | kl.lt

V. BAREIKIO DEŠIMTMEČIO KONCERTE – BALTAS APRANGOS KODAS IR LIETUVOS REKORDAS

Jau šį penktadienį Lietuvos atlikėjas Vidas Bareikis surengs koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje, pavadinimu „Reivas su orkestru“. Vido ambicija į dešimtmečio koncertą suburti per 10 tūkst. klausytojų, panašu, kad viršija lūkesčius, pardavinėjami paskutiniai bilietai į šou. Atlikėjas atskleidžia, kad koncerte laukia daugybė staigmenų, iš kurių viena – rekordo siekimas. Bus siekiama masiškiausios mankštos Lietuvos istorijoje rekordo.

„Jau aštuonerius metus esu aktyvus Lietuvos kyokushin karate bendruomenės narys. Ne tik pats sportuoju šį kovos meną, bet ir treniruoju vaikus. Artėjant savo muzikiniam dešimtmečiui pagalvojau, kaip galėčiau atiduoti duoklę savo „karate šeimai“ ir supratau, kad kartu galėtume nuveikti šį tą didingo ir įsimintino. Susisiekus su Lietuvos išskirtinių pasiekimų organizacija sužinojau, kad egzistuoja masiškiausios mankštos Lietuvoje rekordas, kurį mes galėtume pagerinti“, – apie būsimą įvykį pasakojo Vidas.

Pasiekimo sąlygos tokios – ne trumpiau nei penkias minutes vykstanti mankšta, kurią veda vienas žmogus, o didelė, vienodai apsirengusių žmonių grupė ją kartoja kartu su juo. Dėl šios priežasties atlikėjas V. Bareikis į dešimtmečio šventę be ištikimiausių klausytojų pakvietė ir visus Lietuvos karate bendruomenės narius bei tuos, kurie bent kartą yra užsivilkę kimono ar galbūt užsivilks ateityje. 

„Kartu sukursime istoriją. Jums tereikia apsivilkti viršutinę kimono dalį bei diržą, kas turite, na o visi kiti koncerto žiūrovai gali apsirengti baltai ar kuo šviesiau. Tegul šį penktadienį visą „Žalgirio“ arena nušvinta baltai!“, – teigė V. Bareikis

Dešimtmečio koncerte „Reivas su orkestru“ scenoje pasirodys virš 100 dalyvių. Tarp kurių dirigentas Vytautas Lukočius, VDU kamerinis orkestras, Jievaro Jasinskio vadovaujamas varinių pučiamųjų ansamblis, grupė „VB gang“, šokėjai, kaskadininkai ir, žinoma, visi į areną atvykę bei baltai apsirengę žmonės, kurie ir taps bendros – „masiškiausios mankštos“ pasiekimo dalyviais. 

Baltas šventinio koncerto aprangos kodas gali būti įgyvendintas ne tik pasipuošus šviesiai namuose, bet ir įsigijus specialius „Reivo su orkestru“  marškinėlius.

GALERIJA

  • V. Bareikio dešimtmečio koncerte – baltas aprangos kodas ir Lietuvos rekordas
  • V. Bareikio dešimtmečio koncerte – baltas aprangos kodas ir Lietuvos rekordas
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Anonimas

Ramazotis jokių rekordų nesiekė, o pilna arena ...

Marius

Nejaugi Bareikiui niekas nepasako , kad nei balso nei muzikinio išsilavinimo nerasta, nejaugi dar kas nors eina į tokius,,, koncertus"

iR KUR JIS TĄ DIRŽĄ PIRKO?

Gal kaip Musmirė, Maskvos metro stoty?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS