Garliavos seniūnė vairuoti negalės trejus metus Pereiti į pagrindinį turinį

Garliavos seniūnė vairuoti negalės trejus metus

2011-05-05 16:50
Garliavos seniūnė vairuoti negalės trejus metus
Garliavos seniūnė vairuoti negalės trejus metus / DMN arch. nuotr.

Tarnybiniu automobiliu tvorą taranavusi Rasa Raimonda Grigienė po incidento neteko Garliavos seniūnės pareigų, ji taip turės sumokėti 4 tūkst. litų baudą ir trejus metus negalės sėsti prie automobilio vairo, rašo lrytas.lt.

Šią nuobaudą buvusiai seniūnei skyrė jos poelgį įvertinęs Kauno rajono apylinkės teismas.

Nors už vairavimą stipriai įkaušus (R.R.Grigienės kraujyje rasta net 3,8 promilės alkoholio) įstatymas numato piniginę baudą nuo 4 tūkst. iki 5 tūkst. litų ir teisės vairuoti atėmimą nuo 3 iki 5 metų, buvusiai valdininkei teismas skyrė švelniausią bausmę.

Atsižvelgta į tai, kad prisigėrusi ir tarnybiniu automobiliu tvorą išvertusi 47 metų R.R.Grigienė gailėjosi, ji neturi galiojančių Kelių eismo taisyklių pažeidimų, augina nepilnametį sūnų.

Trejiems metams teisės sėsti prie automobilio vairo netekusi R.R.Grigienė, norėdama vėl vairuoti automobilį turės iš naujo išlaikyti Kelių eismo taisyklių egzaminus.

Vasario 17-osios vakarą, apie 20 val. 30 min., tarnybiniu automobiliu „Citroen Berlingo“ namo vykusi Garliavos miestelio seniūnė 47 metų R.R.Grigienė girta nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į svetimo namo tvorą.

Atvykę policijos pareigūnai pajuto nuo seniūnės sklindantį stiprų alkoholio tvaiką. Valdininkė pareigūnams guodėsi susitrenkusi galvą ir dėl to negalinti pūsti į alkoholio matuoklį.

Tyrimams buvo paimti moters kraujo mėginiai, ekspertai juose rado net 3,8 promiles alkoholio. Tai - sunkus girtumo laipsnis.

Policijai pradėjus tyrimą, prisigėrusi seniūnė kitą dieną po avarijos darbe nepasirodė. Kauno rajono savivaldybei ji pateikė pažymą, jog serga ir gydosi. Kur ir su kuo ji gėrė ir kodėl vairavo tarnybinį automobilį – paaiškinti savo darbdaviams valdininkė nesiteikė, neatsiliepė net į mero skambučius. R.R.Grigienei sergant vadovauti Garliavos seniūnijai pavesta vienam jos pavaduotojų.

Nors Kauno rajono savivaldybėje buvo sudaryta komisija Garliavos seniūnijos seniūnės R.R.Grigienės tarnybiniam nusižengimui ištirti, valdininkei pavyko išvengti gėdingo išmetimo iš darbo pažeminus valstybės tarnautojo vardą.

Ilgai sirgusi moteris galiausiai pati paprašė atleidžiama iš darbo, kovo 25-ąją buvo pasirašytas įsakymas ją atleisti iš užimamų pareigų pačiai prašant.

Moteris taip pat privalės sumokėti apie 6 tūkst. litų už apdaužyto tarnybinio automobilio „Citroen Berlingo“ remontą bei kompensuoti taranuotos tvoros savininkui padarytą žalą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra