Karščiavimo klinika Garliavoje atnaujino veiklą: kada rekomenduojama čia vykti? | kl.lt

KARŠČIAVIMO KLINIKA GARLIAVOJE ATNAUJINO VEIKLĄ: KADA REKOMENDUOJAMA ČIA VYKTI?

  • 0

Kauno rajono karščiavimo klinika Garliavoje lapkričio 13 d. atnaujino veiklą. Į ją gali kreiptis viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų turintys Kauno rajono teritorijoje esantys karščiuojantys pacientai. Karščiavimo klinika dirbs darbo dienomis nuo 14 iki 18 val.

"Karščiavimo klinika padės gydymo įstaigoms, kurios kovoja su koronavirusu, nukreips karščiuojančių pacientų srautus iš ligoninių priimamųjų skyrių, tad pacientai sulauks pagalbos greičiau", – sakė Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė.

Į karščiavimo kliniką, įsikūrusią Vytauto g. 57A, Garliavoje, galės atvykti karščiuojantys (temperatūra 37,3 laipsniai iki karščiavimą mažinančių vaistinių preparatų vartojimo) gyventojai, pajutę bent vieną iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų: šaltkrėtį, kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą.

Atvykti į karščiavimo kliniką bus galima tik turint elektroninį šeimos gydytojo siuntimą – tik tada pacientas bus registruojamas vizito. Susipažinęs su paciento situacija, gydytojas priims sprendimą, ar pacientą nukreipti į karščiavimo kliniką. Tada šios klinikos koordinatorius susisieks su pacientu jo nurodytu telefonu ir praneš vizito laiką.

Atvykti į karščiavimo kliniką galima automobiliu arba ateiti pėsčiomis. Tiems pacientams, kurie negali atvykti patys, transporto priemonę suteiks Kauno rajono savivaldybė.

Atėjęs į karščiavimo kliniką karščiuojantis pacientas apie savo atvykimą turi telefonu pranešti koordinatoriui, o pacientui, atvykusiam automobiliu, negalima lipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip.

Atvykus į karščiavimo kliniką reikės laikyti tam tikrų reikalavimų. Būtina turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą ir A4 lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu. Jį reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salone. Šiuo numeriu bus tikrinami duomenys. Į karščiavimo kliniką galima užeiti tik gavus darbuotojo leidimą ir užsidėjus medicininę kaukę.

Klinikoje gydytojas atliks išsamų sveikatos patikrinimą ir, jei reikės, paskirs gydymą. Priklausomai nuo paciento sveikatos būklės, jis bus išleistas į izoliavimo vietą arba nukreiptas į gydymo įstaigą, gydančią sergančius koronavirusine infekcija.

Kauno rajono karščiavimo klinikos paslaugą teiks Garliavos pirminės sveikatos priežiūros centras, bendradarbiaudamas su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligonine ir kitomis Kauno rajono sveikatos priežiūros įstaigomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS