Kaunas laukia pasiūlymų Gerumo kristalų apdovanojimams | kl.lt

KAUNAS LAUKIA PASIŪLYMŲ GERUMO KRISTALŲ APDOVANOJIMAMS

  • 4

Gerumas turi būti skatinamas, o jo pavyzdžiai turi įkvėpti kitus. Kaunas kviečia siūlyti kandidatus Gerumo kristalų apdovanojimams. Tai padaryti galima iki gruodžio 20 dienos.

„Kaune yra daug žmonių, vertų Gerumo kristalo už reikšmingus, neatlygintinus darbus savo miestui ir savo šaliai. Jų darbai turi būti įvertinti“, – teigė Kauno savivaldybės Apdovanojimų tarybos vadovas Benjaminas Želvys.

Siūlant kandidatus Gerumo kristalų apdovanojimams pristatyme reikia nurodyti humaniškus, neatlygintinus, reikšmingus kandidato darbus Kaunui ir Lietuvai. Apdovanojimui negali būti siūlomi politikai ir savivaldybės administracijos darbuotojai. Kandidatų pristatymus galima teikti Kauno savivaldybės Interesantų priimamajame (Laisvės al. 96) arba el. paštu: info@kaunas.lt.

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

...

ŽIAURU, Kaunas narkotikus propaguoja: "„Ledu“ arba „kristalu“ vadinamas narkotikas - metamfetamino atmaina, kuri sparčiai naikina organizmą, gali sukelti psichozes ir labai kenkia odai, dantims".

viena

seniui lianzbiezdai ,kita dar senesnei ... bezdienei ,kuri net Zemaite ''praspjove'',ir is ligonines pabego, kita asiliukui broileriui , ir karalenei Mordai ...va cia tai bus atstatytas teisingumas

Gerai sugalvota

Tris kristalus...ne keturis ŠEIMAI, valdančiai kauną....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS