Kaune nusileido lėktuvas, atgabenęs likusią dalį užsakytų apsaugos priemonių medikams | kl.lt

KAUNE NUSILEIDO LĖKTUVAS, ATGABENĘS LIKUSIĄ DALĮ UŽSAKYTŲ APSAUGOS PRIEMONIŲ MEDIKAMS

  • 13

Antradienio vakarą Kauno oro uoste nusileido lėktuvas, atgabenęs likusią dalį iš užsakymo, kurį sudaro 12 mln. pirštinių, daugiau kaip milijonas kaukių, 114 tūkst. batų apsaugų, daugiau kaip 65 tūkst. apsauginių akinių, daugiau kaip 50 tūkst. respiratorių, 26 tūkst. vienetų apsauginių drabužių ir 114 pacientų stebėjimui skirtų monitorių, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

Apsaugos priemonės Lietuvą pasiekė padedant Susisiekimo ministerijai, o į ligonines juos išvežioja akcinė bendrovė „Lietuvos paštas“.

Gautos apsaugos priemonės skirtos Santaros klinikų, Kauno klinikinės ligoninės, Klaipėdos universitetinės ligoninės, Respublikinės Panevėžio ligoninės ir Respublikinės Šiaulių ligoninės medikams, 5 didžiųjų miestų greitosios medicinos pagalbos stočių medikams, taip pat medikams, dirbantiems savivaldybių įsteigtuose mobiliuosiuose punktuose.

Savaitgalį į Lietuvą taip pat buvo atskraidinta daugiau nei 3,2 mln. asmens apsaugos priemonių Lietuvos medikams: užsakymą sudarė 3 mln. vienkartinių pirštinių, daugiau nei 33 tūkst. apsaugos akinių ir 200 tūkstančių FFP2 respiratorių, primena ELTA.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

pilka mase

tai reiskia,kad karantinas i pabaiga ar tesis metus ,du kaip sako geitsas?numerologai zada birzelio men. 2021 metu...

Taip, kaukes turetu deveti visi, kaip kad Cechijoje

Cechai butent todel ir neblogai susitvarko, bent jau kol kas. Bet medikams, dirbantiems su koronovirusu ir kitiems esminiams darbuotojams, iskiriant ligoniniu valytojus kaukes turi buti suteikiama pirmiausia. Medikai, kurie dirba su koronoviruso ligoniais, pagal taisykles turetu keisti kauke ir apranga kiekviena karta, aplanke ligoni, bet realiai bent jau karta per pamaina.

Atsibodo girdėt

Viską tik medikam, tik medikam, o kada kauniečiai galės nusipirkt kaukių, respiratorių. Taip atrodytu kad eiliniem žmonėm apsaugos priemonių išvis nereikia. Jau atsibodo ieškot po visą Kauną kaukių. Nei vienoj parduotuvėj nėr, vaistinėse nėr. Tai ką? Mes turim rizikuot savo gyvybe ir sveikata budami be kaukių.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS