Kauniečiams – nemokama pagalba įveikiant psichologines krizes | kl.lt

KAUNIEČIAMS – NEMOKAMA PAGALBA ĮVEIKIANT PSICHOLOGINES KRIZES

  • 3

Asmenų grupėms, šeimoms, bendruomenėms, įmonėms ar įstaigoms, kurios išgyvena artimojo netektį, dingimą ar kitus nelaimingus atsitikimus, siūloma prieinama ir kokybiška specialistų pagalba. Ją nemokamai teikia Mobiliosios psichologinių krizių įveikimo komandos.

Krizių įveikimo centro, Valstybinio psichikos sveikatos centro ir Projektų įgyvendinimo grupės profesionalų tikslas – padėti žmonėms atsitiesti po skaudžių išgyvenimų ir sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, sumažinti emocinę įtampą, išlaikyti darbingumą bei prisitaikyti prie įvykusios situacijos.

Dėl pagalbos galima susisiekti kasdien nuo 8 iki 20 val., įskaitant savaitgalius. Gyventojai kviečiami kreiptis trumpuoju telefonu 1815 arba el. paštu: mobilikomanda@krizesiveikimas.lt.

Pirminė konsultacija teikiama nuotoliniu būdu, o esant poreikiui, psichologų komanda atvyksta į įstaigą ar įmonę sutartu laiku. Paslaugą sudaro dvi konsultacijos: administracijai ir individualiam asmeniui arba grupei.

Mobilios krizių įveikimo komandos gali suteikti iki penkių tęstinių konsultacijų gyvai ar nuotoliniu būdu.

Specialistai įstaigoms ir organizacijoms taip pat padeda sudaryti krizės valdymo planą bei numatyti kaip sušvelninti galimas jos pasekmes. 

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Q

geriausia ar blogiausiam draugui tik pakramtyt galima pasiulyti , neverkšlenti reikia o iš kitu tyčiotis , tada pajusi skoni ir malonuma

vika

nepasitikiu geriau geram draugui ssipasakoi nei svetimam kaip tokiam slusniui poto isitycios

666

turetu kreiptis zilvinas RUCZNA

SUSIJUSIOS NAUJIENOS