Kaunietę šokiravo žinia, kiek laiko ji su mažais vaikais turės verstis be karšto vandens | kl.lt

KAUNIETĘ ŠOKIRAVO ŽINIA, KIEK LAIKO JI SU MAŽAIS VAIKAIS TURĖS VERSTIS BE KARŠTO VANDENS

Inkaro g. 5 name gyvenanti moteris buvo šokiruota, kai gavo žinutę, kad daugiau kaip du mėnesius jai ir kitoms šeimoms su vaikais reikės versti be karšto vandens. Tokia pati informacija buvo skelbiama ir „Kauno energijos“ tinklapyje, tačiau vėliau paaiškėjo, kad įsivėlė klaida. Karšto vandens nebus dvi savaites.

Gyventi, kai iš čiaupo bėga tik šaltas vanduo, be jokio diskomforto galėtų nemažai sveikuolių ir užsigrūdinusių žmonių, bet ir tai pasitaikytų situacijų, kai karštas vanduo praverstų.

O ką kalbėti apie šeimą su mažais vaikais, kurių vienas turi sveikatos iššūkių. Tokioje situacijoje atsidūrė portalo kauno.diena.lt skaitytoja. Ją kaip ir kitus kaimynus buvo pasiekusi žinutė iš „Kauno energijos“, kad nuo kitos savaitės vidurio teks apsieiti be karšto vandens ar ieškoti kitų išeičių.

Tai, kad šiuo adresu nuo gegužės 12 iki liepos 22 d. nebus tiekiamas karštas vanduo buvo informuojama ir „Kauno energijos“ interneto svetainėje. Nurodoma, kad tiek laiko truks planinis remontas. Tačiau ir tai dar ne viskas. Liepos 27-29 d. šiame name vyks hidraulinis bandymas, todėl ir vėl – karšto vandens nebus.

Asociatyvi freepik.com nuotr.

„Skamba kaip pasityčiojimas. Ar realu, kad taip ilgai gyventojai gali būti paliekami be karšto vandens? Viduramžiškai skamba, – negalėjo patikėti moteris. – Namo administratoriui neina prisiskambinti. Robotas atsako, kad daug skambučių, mes jums perskambinsime. Nežinau, kur dar kreiptis“.

Ji svarstė, kad remontas gal ir galėtų trukti mėnesį, bet jau tikrai ne du ar ilgiau. Nors praėjusį kartą, kai teko likti be karšto vandens, ir tos dvi savaitės prailgo – nuvargino kiekvieną vakarą vykęs ištisinis vandens šildymas puoduose, apsunkinęs ir taip nelengvą moters buitį.

Skamba kaip pasityčiojimas. Ar realu, kad taip ilgai gyventojai gali būti paliekami be karšto vandens? Viduramžiškai skamba.

„Kai tiesė Raudondvario plentą, kuris yra šalia, dirbai vyko dieną naktį. Dabar visi darbai, kurie ten vyksta, vyksta labai lėtai ir su pertraukomis. Blogas oras – nedirba ir t.t.“, – kalbėjo kaunietė.

Susisiekus su „Kauno energijos“ atstovu paaiškėjo, kad įsivėlė klaida. „Labai atsiprašome Inkaro g. 5 namo gyventojų, įvyko techninė klaida. Šilumos tiekimą karštam vandeniui ruošti planuojama sustabdyti ne dviem mėnesiams, o dviem savaitėms nuo gegužės 12 dienos. Gyventojus apie tai informuojame“, – teigė bendrovės atstovas Ūdrys Staselka.

Anot jo, šilumos tiekimą Inkaro gatvėje tenka stabdyti dėl vamzdyno rekonstrukcijos projekto, vykdomo Raudondvario plente. Dėl šių darbų karšto vandens neturės tik šis daugiabutis ir dvi ugdymo įstaigos, kurioms dėl to didelių problemų, tikėtina, nekils.

„Patiekti šilumą iš kitos vietos nėra galimybių. Darysime viską, kad karšto vandens tiekimas gyventojams būtų atnaujintas kaip įmanoma greičiau. Dar kartą nuoširdžiai atsiprašome dėl būsimų nepatogumų ir prašome kantrybės bei supratingumo“, – kalbėjo Ū. Staselka.

Rašyti komentarą
Komentarai (23)

Anonimas

Ko ce myzat rokuose nuo rusu laiku nera silto vandens ir niekas taip nemyza nusipirk boleri ir neverksi

nu

pamenu anksciau nebudavo ir po tris ,visa vasara..ir taip kas vasara...

Įpratus prie patogumų sunku.Bet priprasit ir pasišildysit.Nereikia malku nesti ,tualetas viduje.Ne tragedija.Gyvenome ir dar daug kaime be šilto vandens gyvena.Ir išsimaude ,švarus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS