„Kauno dienos“ studijoje – apie klastingą Alzheimerio ligą, nuo kurios niekas neapsaugotas | kl.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – APIE KLASTINGĄ ALZHEIMERIO LIGĄ, NUO KURIOS NIEKAS NEAPSAUGOTAS

  • 4

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi gydytoja-neurologė dr. Greta Pšemeneckienė ir Aida Gaižauskienė, kurios mama serga Alzheimeriu.

Alzheimerio liga – dažniausiai pasitaikanti senatvinės demencijos forma, kuria gali susirgti ir 40-ečiai. Susirgus jaunesniame amžiuje, išgyvenamumas 5 – 7 metai, vyresniame 8 – 10 metų.

Deja, ši liga neišgydoma, bendromis medikų ir artimųjų pastangomis pavyksta tik pristabdyti jos progresavimą. Sergančiam Alzheimeriu ne tik prastėja atmintis, bet pasireiškia ir nuotaikų kaita, žmogus tampa apatišku, o ilgainiui pradeda kelti grėsmę sau ir aplinkiniams. Kaip atpažinti šią ligą, kaip elgtis sergančiam ir jo artimiesiems, kokių vilčių teikia šiais metais JAV registruotas vaistas nuo Alzheimerio ligos – apie tai pokalbis „Kauno dienos“ studijoje su dr. G.Pšemeneckiene ir A. Gaižauskiene.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span>, dr. Greta Pšemeneckienė <span style=color:red;>(viduryje)</span> ir Aida Gaižauskienė <span style=color:red;>(dešinėje)</span>
  • Aida Gaižauskienė
  • dr. Greta Pšemeneckienė
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Duomenų ministras \\\\\.../////

Alzheimeris pasirodo,kaip ir covid-19,nes mąsiškai paplito vyriausybėje,seime.partijose ir prezidentūroje.---BŪTINAS karantinas,kitaip krachas.

Onutė

Dieve, dieve ..

tt

niekinis straipsnis
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS