„Kauno dienos“ studijoje – P. Keras: kokie pokyčiai laukia Kauno, sugriežtinus karantiną | kl.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – P. KERAS: KOKIE POKYČIAI LAUKIA KAUNO, SUGRIEŽTINUS KARANTINĄ

  • 11

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje ir vėl svečiuojasi Kauno Ekstremalių situacijų ir operacijų valdymo centro vadovas Paulius Keras.

Kaune 13-oje vietų bus fiziškai ribojamas išvažiavimas iš miesto ir patekimas į jį, kitose gatvėse savaitgaliais ir švenčių dienomis pareigūnai tikrins visus automobilius, norinčius įvažiuoti į Laikinąją sostinę.

Išvykimas iš miesto nebus taip griežtai ribojamas, tačiau atsitiktinės patikros gali sulaukti kiekvienas, tad rekomenduojama turėti dokumentus ar nuotraukas telefone, pagrindžiančias judėjimo būtinumą. Tokias svarbiausias naujienas pranešė P. Keras, apsilankęs „Kauno dienos“ studijoje.

Jis taip pat papasakojo, kaip sugriežtinus karantiną, bus kontroliuojamas judėjimas mieste ir pirkėjų srautai parduotuvėse, bei apžvelgė situaciją ligoninėse ir mobiliame patikros punkte. Tad kviečiame iš pirmų lūpų sužinoti svarbiausias naujienas, kaip nuo šiol gyvensime ir dirbsime Kaune.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(kairėje)</span> ir Paulius Keras <span style=color:red;>(dešinėje)</span>
  • Paulius Keras
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Tupas kaunietis

issirinko vieninga shaika - kaunas tvarkosi! Taip ,kad iki kitu metu vasaros turesime isknistus saligatvius ir daug nebaigtu remontuoti gatviu. Ir mero neturesime,nes jis labai jau saugosi koronos , uzsidares savo dvare .

chirurgas

Keras jau pasiruošė .........išsitepė ranjas majonezu Hellmanns ir operacija prasideda

Pil.

Kaip gerai ta korona,savivaldybių dykaduoniai nedirbo ir be koronos o dabar iš vis ,algas gaus ir namuose sedes.Manau ,karantino metu ,kol ta korona siaus, algos neturi būti mokamos.Seimo nariams ir ministerijų bezdelnikam taip pat.Gyventi turėtų iš santaupų o jų turi tikrai, tokie žmonės.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS