„Kauno dienos“ studijoje – R. Zemkauskas: visi mes pykstame, ir tai natūralu | kl.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – R. ZEMKAUSKAS: VISI MES PYKSTAME, IR TAI NATŪRALU

  • 4

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Rytis Zemkauskas.

„Mes turime kovą su labai rimtu priešu, kuris yra bendras mums visiems. Visa veikla, tiek parlamento, tiek vyriausybės, mano požiūriu dabar turėtų būti susijusi su pandemijos reikalais ir mažiau reikėtų kreipti dėmesį į kokius nors filosofinius įstatymų kūrimus“, – aiškias gaires valstybės valdyme siūlo R. Zemkauskas, viešėdamas „Kauno dienos“ studijoje.

„Mes labai dažnai, užuot susitarę, kuriame įstatymus. Nes įstatymai atseit mus apsaugos nuo poreikio tartis. Ir tai, mano nuomone, yra klaidinga fantazija. Reikia palikti daugiau vietos tartis. O tartis kartais tenka labai karštai, ir keiksmažodžius panaudoti vienas prieš kitą. Tai čia irgi tarimasis tam tikras“, – R.Zemkauskas jam būdingu ramiu tonu su humoro gaidele studijoje kalba ne tik apie prieštaringai vertinamus įstatymų projektus, bet ir apie būtinybę mums visiems nuleisti blogas emocijas viešose diskusijose pačiais jautriausiais klausimais. Kviečiame žiūrėti.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Rytis Zemkauskas
  • Rytis Zemkauskas
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Jolita

Ir tai pasakė žmogus, kuris žengė M.A.M.A. raudonu kilimu, be kaukės fotografavosi prie sienelės. Kam kalbėt, o kam patylėt. Nusivyliau labai.

Žilvinas Ručys

R.Zemakauskui . Tai nenaturalu , o tai dirbtina , ir didžioji dalis to išprovokuoja nusikaltėlių gauja iš valstybės tarnybos

apgailėtinas

Kauno žveries už 500 000 autorius :) Babkės į priekį ir tada pyksta su visais
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS