Kauno rajonas kviečia teikti kandidatus: apdovanos garbės ženklais | kl.lt

KAUNO RAJONAS KVIEČIA TEIKTI KANDIDATUS: APDOVANOS GARBĖS ŽENKLAIS

  • 1

Kauno rajono savivaldybės apdovanojimų komisija kviečia seniūnus, savivaldybės teritorijoje veikiančias įstaigas ir įmones, bendruomenines organizacijas teikti komisijai prašymus apdovanoti nusipelniusius asmenis Kauno rajono savivaldybės garbės ženklu arba medaliu (pasižymėjimo ženklu) Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Pagal Kauno rajono savivaldybės apdovanojimų teikimo tvarkos aprašą savivaldybės apdovanojimai skiriami Lietuvos Respublikos ir užsienio piliečiams, juridiniams asmenims pagerbti.

Kauno rajono savivaldybės garbės ženklas – aukščiausias savivaldybės apdovanojimas, skiriamas už ypatingus nuopelnus, Lietuvos ir savivaldybės vardo garsinimą; medalis (pasižymėjimo ženklas) – už nuopelnus kultūros, mokslo, švietimo, sveikatos, socialinės apsaugos, sporto, verslo ir kitose srityse.

Prašymus iki 2022 m. sausio 25 d. galima pateikti tiesiogiai komisijai adresu: Kauno rajono savivaldybės tarybos ir mero sekretoriatas, Savanorių pr. 370, Kaunas, arba siųsti e.paštu ruta.sveciuliene@krs.lt.

Prašyme turi būti nurodyta: pretendento į apdovanojimą vardas, pavardė, gimimo data, adresas, telefonas ar juridinio asmens pavadinimas, kodas, buveinės adresas, telefonas, už kokius nuopelnus ir kokio apdovanojimo prašoma, kada, kur ir kokia proga pageidaujama įteikti apdovanojimą, taip pat informacija apie profesinę, visuomeninę veiklą, ankstesnius apdovanojimus.

Daugiau informacijos telefonu +370 620 70 419.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Aisku

Karalius tuleikis ta kur po medziu tas kur prie vytauto paminklo ir advokatas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS