Kauno socdemai linkę trauktis iš koalicijos, jei nebus atsižvelgta į jų siūlymus | kl.lt

KAUNO SOCDEMAI LINKĘ TRAUKTIS IŠ KOALICIJOS, JEI NEBUS ATSIŽVELGTA Į JŲ SIŪLYMUS

Kauno miesto socialdemokratai trečiadienio vakarą vykusiame skyriaus tarybos posėdyje nusprendė siūlyti partijai trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, jeigu ir toliau nebus atsižvelgiama į jų siūlymus.

„Kadangi turėjome įpareigojimą įvertinti koalicijos veiklą ir santykius tarp koalicijos partnerių, tai mūsų ta situacija, kuri yra dabar, netenkina ir manome, kad jeigu nebus realizuoti socialdemokratų teikiami siūlymai, rekomenduotume partijos tarybai spręsti dėl išėjimo“, – BNS ketvirtadienį sakė Socialdemokratų partijos Kauno skyriaus pirmininkė Orinta Leiputė.

Be Kauno miesto skyriaus trauktis iš valdančiosios koalicijos su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga siūlo 20 iš 24 apklaustų Lietuvos socialdemokratų partijos skyrių arba trečdalis iš 60 Lietuvoje esančių partijos skyrių.

Už tolesnį darbą su „valstiečiais“ yra Jonavos ir Alytaus rajono skyriai, dar du – Akmenės ir Širvintų – siūlo persiderėti dėl koalicinės sutarties.

Mažesnieji koalicijos partneriai socialdemokratai klausimą dėl tolesnio darbo koalicijoje iškėlė, kai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga pasirašė susitarimą su opoziciniais konservatoriais dėl urėdijų reformos.

Jeigu nebus realizuoti socialdemokratų teikiami siūlymai, rekomenduotume partijos tarybai spręsti dėl išėjimo.

Socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas partijos sprendimą dėl koalicijos žada po rugsėjo 20-osios.

Socialdemokratų frakcijos seniūnas parlamente Andrius Palionis, apklausęs partijos narius Seime, teigia, kad iš valdančiosios koalicijos su  nenori trauktis 13 iš 19 Seimo frakcijos narių.

„Valstiečių“ frakcija Seime turi 56 atstovus, socialdemokratų gretose dirba 19 parlamentarų. Socialdemokratai yra delegavę ūkio, užsienio reikalų ir teisingumo ministrus. Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pastaruoju metu yra pareiškę, kad socialdemokratai neturėtų trauktis iš koalicijos.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

blefas

ką sako ponai socdemai kauno m, trauktis iš koalicijos jei nebus atsižvelgta į jų siulymus taip geriau pasako kas prieš ju socdemu pasitraukima prašau kuo greičiau eikite juk niekas jūsų nelaiko pririštus prie lovio juk ar ponai neatsibodote per visa šita laiką vartyti dūra stumti ir kombinuoti ir muilo burbulus pusti liaudžiai kaip iš jūsų koolicijos pasitraukė ponas A,M,B. TAIP IŠ SYKIO ir pasikėitė jūsų lomumbu dienos , juk 27 m, liaudis per jus nukentėjo ir vietoj mešlo kruvoj esame po šiai dienai, estai kaip išsivalė nuo šių komunos ostanovkes taip kur nuvėjo juk tik geriau sau pasitvarkė be komunos tvarkymo,,,, juk ir šitie dabartiniai tokio pačio greblio dviniai esate,neranda vietos pešasi o darbas stovi ant vietos , vieni kitiems irodo kurie bus geresni, jokio gerio visus jus reikia vyti lauk ir kolūkio fermu valstiečius ir komunistus ,lauk lauk nusibodo juodai,,, visi iki vieno,,,,,, tik reformos kainu kilnotoju tempas ., užderėjo, jūsų darbe ,,, eikite kuo toliau, toliau

Lietuvis

Sysalodemokratams reikia trauktis ne tik is koalicijos bet ir Lietuvos. Ir tai nedidele beda - Rusija didele, taigoj 12 tukst. vnt atmatu priglaus.

nu jau

o kur trauksitės-į šalies gilumą?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS