Metų mokytoja – D.M. Dulskienė | kl.lt

METŲ MOKYTOJA – D.M. DULSKIENĖ

  • 3

Metų mokytojos titulas ir tūkstančio eurų premija šiemet atiteko Babtų gimnazijos matematikos mokytojai Danutei Marijai Dulskienei, skaičiuojančiai 38-uosius metus pirmoje ir vienintelėje darbo vietoje.

"Man tai reiškia labai daug. Priimu tai kaip mažos kaimo mokyklos didelį įvertinimą", – susijaudinusi kalbėjo D.M.Dulskienė Garliavos sporto ir kultūros centre vykusioje Tarptautinės mokytojų dienos šventėje.

Pedagogė išsiskiria pažangių mokymo technologijų taikymu pamokose, naudoja ne tik esamas mokomąsias programas ir priemones, bet ir kuria savas. Mokytoja sukūrė ir sėkmingai taiko mokinių pasiekimų fiksavimo ir jų pokyčių kontrolės sistemą, yra reikli mokinių elgesiui pamokose ir už gimnazijos ribų.

D.M.Dulskienė yra Kauno rajono matematikos komandinio uždavinių sprendimo konkurso iniciatorė, ilgametė matematikos valstybinio brandos egzamino komisijos narė. Iš pastarojo egzamino jos mokyti penki ugdytiniai yra gavę 100 balų įvertinimus. Pedagogės ruošiami mokiniai dažnai užima prizines vietas olimpiadose, konkursuose, patenka į rajono geriausiųjų dešimtukus, Respublikos penkiasdešimtuką.

"Aš ant šios scenos esu tik dėl mažais žingsneliais einančių, kopiančių į aukštumas, besistengiančių mokinių, draugiškų ir supratingų kolegų", – šypsojosi Metų mokytoja.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Juzefas

Mokytoja gal ir gera,bet,pasirinkdama suknelės ilgį,apsiskaičiavo.Gal medžiagos pritrūko,kad mini pasirinko?Negražu tokiame amžiuje šlaunis rodyti.

pypenas

Yra mokytojų,kurie vienoje vietoje dirba po 48-50 metų,dalyvauja tarptautiniuose konkursuose,gauna aukštus įvertinimus bei apdovanojimus-kas juos įvertins....?????????? aplamai kas čia per komisija,kuri žiūri pro rakto skylutę..........?????????????????????????????????????????

atrado vieną, kaip

baravyką po sniegu. O kiek gerų mokytojų, niekaip neįvertintų ir plušančių už minimumą? Pateikit tikrąją statistika. Ir pamatysit kur esam ir kur einam. Į "griovėjų valstybę", oi į "Gerovės".

SUSIJUSIOS NAUJIENOS