Moters dieną vairuotojos sulaukė ypatingo pareigūnų dėmesio | kl.lt

MOTERS DIENĄ VAIRUOTOJOS SULAUKĖ YPATINGO PAREIGŪNŲ DĖMESIO

  • 5

„Pačią pirmąją gėlę šiandien gaunu ir ne iš bet ko, o iš pareigūno, labai maloni staigmena, tikrai labai ačiū“, – su plačia šypsena veide sakė sustabdyto automobilio „Opel“ vairuotoja, kuriai kovo 8-osios proga Kauno policijos pareigūnai įteikė tulpės žiedą.

Penktadienį, minint moters dieną, Kauno apskrities policijos pareigūnai su gėlėmis rankose keliuose laukė moterų vairuotojų, tačiau šį kartą sustabdytų transporto priemonių vairuotojų nebuvo prašoma pateikti dokumentų, tik palinkėta gražios dienos ir įteikta gėlė, taip pasveikinant moteris su jų diena.

Kauno mieste ir rajone, taip pat Kėdainių, Jonavos ir Kaišiadorių rajonuose penktadienio rytą pareigūnai išdalino daugiau nei pusę tūkstančio tulpių žiedų. Visų sustabdytų automobilių vairuotojų veiduose nuo gėlės įteikimo momento nedingo šypsenos. „Nuo pat ryto stovint kelyje ir stabdant moterų vairuojamus automobilius, prisižiūrėjus tiek daug nuoširdžių šypsenų bei išgirdus tiek padėkos žodžių, teigiamomis emocijomis užsikraunama visai dienai. Ne veltui sakoma, jog Lietuvos moterys – pačios gražiausios“, – po vykdytos priemonės kalbėjo pareigūnai.

Taip pat Kauno apskrities policijos pareigūnai bendravo su moterimis prie prekybos centro „Molas“, priminė joms svarbiausias kelių eismo taisykles, jog kiekvienas eismo dalyvis turi saugoti ne tik save, bet ir aplink esančius. Visų moterų laukė karštas kavos ar arbatos puodelis bei saldžios dovanėlės. Visos moterys su plačiomis šypsenos dėkojo pareigūnams už tokį dėmesį ir staigmenas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai sveikina visas moteris Kovo 8-osios proga ir linki visuomet šypsotis ir neprarasti optimizmo, mylėti ir būti mylimoms!

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

...

Chm: "Moters dieną vairuotojos sulaukė ypatingo pareigūnų dėmesio" - NEGI policininkams negalioja Konstitucija, kuri sako kad: "Žmogaus teisių negalima varžyti ir teikti jam privilegijų dėl jo lyties, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų pagrindu" - KAS čia per privilegijos tik vienai lyčiai?

Marytė

Vyrai moterims dovanoja gėlių žiedus, o tai gėlių dauginimosi organai. Kada vyrai pradės moterims dovanot nupjautus gyvūnų dauginimosi organus? O gal kaip rytų tautos šunienos ar katienos kepsnį, o nupjautas jų galvas savo mylimosioms? Juk tai būtų labai šiuolaikiška.

Policija

Tarybiniai atgyvenos.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS