Neveronys jau turi savo paplūdimį | kl.lt

NEVERONYS JAU TURI SAVO PAPLŪDIMĮ

  • 6

Vietos bendruomenės pastangomis tvarkoma Neveronių tvenkinio pakrantė tapo šios augančios Kauno rajono gyvenvietės traukos objektu.

Neseniai čia atsirado daugiau kaip 10 metrų ilgio lieptas su suoleliu.

Anksčiau šioje vietoje stovėjo apgriuvęs medinis lieptelis,  ant kurio lipti tapo pavojinga. Vietos gyventojai – Lionginas Kojotas ir seniūnaitis Gediminas Bagdonavičius – nusprendė, kad bendruomenei reikia naujo, šiuolaikinio liepto. Kaip rašoma Kauno rajono savivaldybės pranešime, prie jo konstravimo ir statybos prisidėjo ir kiti Neveronių vyrai.

Tam, kad idėja virstų realybe, reikėjo ne tik nagingų rankų, bet ir lėšų. Neveronių bendruomenės centras skyrė 300 Eur, lėšų aukojo ir gyventojai.  Už jas buvo nupirktas metalinis karkasas, kitos reikalingos medžiagos. Lentų padovanojo viena statybos įmonė. Gyventojai taip pat dalijosi medžiagomis: strypais, varžtais, vinimis, mediena.

Karštomis vasaros dienomis Neveronių paplūdimyje  pliuškenasi ir suaugusieji, ir vaikai. Kai kurie jų čia išmoko plaukti.

Naująjį lieptelį apžiūrėjęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas spaudė rankas aktyviems bendruomenės nariams ir dėkojo už iniciatyvas.

Neveroniškiai planuoja ir toliau tvarkyti paplūdimį: atvežti smėlio, įrengti patogesnį išlipimą į krantą. Neveronių bendruomenės centro pirmininkė Oksana Šukaitienė pasakojo, kad aktyvūs gyventojai sutvarkė ne vieną apleistą miestelio vietą.

„Gyventi tokioje bendruomenėje yra didelis malonumas. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie sodina medelius, gėles, jas laisto ar kitaip prisideda prie Neveronių gražinimo“, – kalbėjo bendruomenės vadovė.

GALERIJA

  • Neveronys jau turi savo paplūdimį
  • Neveronys jau turi savo paplūdimį
  • Neveronys jau turi savo paplūdimį
Rašyti komentarą
Komentarai (6)

Juozui

Mažiau reikėtų verkti.Daugelis mato,kad pažadai tęsiami.Vyksta stadiono darbų pirkimo procedūra,nutiestas šaligatvis ,artimiausiu metu bus pradėta kelio rekonstrucija į gimnaziją,rengiamas mokyklos rekonstrukcijos projektas ir kt.vykdomi darbai.

Nojus

Tą dieną meras susitiko su Neveronių gyventojais ir kartu su rangovais pristatė Krašto g.projeką.DARBAI PRADEDAMI RUGPJŪČIO 1 DIENĄ. Padėka bendruomenei pelnyta.Šaunuoliai.Daugiau tokių iniciatyvų!

Anonimas

Maladiec Lionginas!!!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS