Partizanų gatvės gyventojai sutrikę: per karantiną – namuose be elektros | kl.lt

PARTIZANŲ GATVĖS GYVENTOJAI SUTRIKĘ: PER KARANTINĄ – NAMUOSE BE ELEKTROS

  • 2

Pirmąjį sugriežtinto karantino vakarą kai kurie kauniečiai priversti leisti tamsoje ir alkani.

Į redakciją kreipėsi Partizanų g. gyventojas ir pranešė, kad ne tik jo name, bet ir aplinkiniuose nėra elektros.

Tokia situacija, anot kauniečio, nuo 18 val. Tad žmonėms tenka sėdėti tamsoje, be galimybės užsikaisti net arbatos, jau nekalbant apie rimtesnę vakarienė, ko tikimasi grįžus po darbo ar po darbo dienos iš namų nuotoliniu būdu.

Vaikams sudėtinga baigti ruošti pamokas, kaip ir eiti praustis. 

Laimei, jei namuose nėra kūdikių, kuriems būtų sudėtinga paaiškinti, kodėl vėluoja jų vakarinė košė.

"Mums labai didelių nepatogumų neiškilo, tik su kurso draugais turėjome atlikti rašto darbą. Teks palaukti, kol atsiras elektra", – rašė vienas skaitytojų iš Partizanų g.

Susisiekus su ESO budėtoju jis patvirtino, kad Partizanų g. yra fiksuojamas elektros tinklo gedimas, tačiau negalėjo įvardinti, koks tai gedimas. „Negaliu pasakyti, ar tai transformatorinės, linijos, ar dar kažkoks gedimas“, – teigė atstovas.

Portalą kauno.diena.lt jis informavo, kad, kaip rodo sistema, vien Partizanų g. elektros neturi 662 vartotojai. Atsižvelgdamas į šį nemenką skaičių darbuotojas spėjo, kad gedimas yra rimtokas, jeigu jis paveikė elektros tiekimo nutraukimą tiek vartotojų.

Sistemoje nurodyta, kad gedimą planuojama pašalinti ir atstatyti elektros tiekimą iki 20 val.

Gairės: elektra, be elektros, šviesa, dingo elektra, Partizanų gatvė, karantinas, ESO, skaitytojo naujiena
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Anonimas

valdyba jau seniai neturi sunu dirbusiu elektriku, kur mes seniai elektrikai turėjom objektus kokio plataus kvartalu juk mėn galę eidavom skaitliukus nurašynėti per kvartalus kur per dvi dienas reikėdavo priduoti į eksplotacijos tarnybas parodimus energozbitui, toliau kas diena dispečerė jau nukreipdavo kur yra kokie gėdimai, ir tekdavo šalinti kuo skubiau kad žmones nesiskustu dėl blogo darbo, aš turėjau visa petrašiunu kvartala ir palemona visa ir net objektus mažus ir spėdavau o kur nespėdavo taip eidavau talkon po kitus rajonus budavo siusdavo, panemunės raj priklausomus gyventoju namus, ne kosinom bet dirbom o dabar nematau tu tikru pasišventusiu idėjos specu nėra ir nebus , o alga gaudavau 450 litu per mėn, kur gamybos elektrikams mokėdavo po 750 800litu, neverkėm, bet dirbome, dabar pamišo nežino kuo nori, ir laukia žmonės elektros stena , tikrai mačiau kaip mova pramušta jungė trys kartus aukštos įtampos , kur mes jungdavom per 1 syki ir paraša dėdavom atsakingas aš toks

Taja

Keista, planktonams problemų su elektra kilo...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS