Paskutinė proga pamatyti ruonį Kajų: po zoologijos sodo rekonstrukcijos jo jau neišvysime | kl.lt

PASKUTINĖ PROGA PAMATYTI RUONĮ KAJŲ: PO ZOOLOGIJOS SODO REKONSTRUKCIJOS JO JAU NEIŠVYSIME

  • 7

Birželio 28 dieną, Lietuvos zoologijos sodas kviečia į renginį „Laimingai, ruoni Kajau“, kurio metu bus atsisveikinama su vienu lankytojų mylimiausiu Lietuvos zoologijos sodo gyventoju – ruoniu Kajumi. Dėl artėjančios zoologijos sodo renovacijos greitu metu šis ruonis visiems laikams iškeliaus į Kaliningrado zoologijos sodą.

Ilgasnukis, arba pilkasis ruonis, vardu Kajus, Lietuvos zoologijos sode gyvena jau 20 metų. Jis, būdamas vos vienerių metų, į Kaune įsikūrusį zoologijos sodą atvyko iš Rygos zoologijos sodo. Vos atvykęs Kajus tapo publikos numylėtiniu. Jis visuomet noriai demonstruojasi zoologijos sodo lankytojams. Šiuo metu daug dėmesio sulaukia vykstantys ruonio Kajaus pristatymai ir parodomieji šėrimai.

Ruonis Kajus išvyksta siekiant suteikti jam geresnes gyvenimo sąlygas. Kaliningrado zoologijos sode šis ruonis kartu su savo gentainiais gyvens naujai pastatytame voljere su erdviu baseinu. Po Lietuvos zoologijos sodo renovacijos ruonių čia laikyti neplanuojama, o buvęs ruonio baseinas bus pritaikytas žaismingosioms ūdroms.

Lietuvos zoologijos sodo nuotr.

Ruonio Kajaus išleistuvių proga Lietuvos zoologijos sodas organizuojama piešinių konkursą – „Linkėjimai ruoniui Kajui“. Mažieji dailininkai, norintys dalyvauti konkurse, iki birželio 28 d. savo piešinius turėtų atnešti į Lietuvos zoologijos sodo kasas. Piešiniai renginio dieną bus eksponuojami ant terariumo sienų, o penki, komisijos atrinkti darbų autoriai, šventės metu bus apdovanoti diplomais ir prizais.

Edukacijas apie ruonius ir jų gyvenimo būdą ves ne tik mūsų gyvūnų prižiūrėtojai, bet ir iš Klaipėdos atvykę Lietuvos jūrų muziejaus edukologai. Šventės metu prie ruonio baseino bus galimybė įsiamžinti su ruoniu ir gauti dovanų nuotrauką prisiminimui. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras lankytojus vaišins koše.

Renginio metu zoologijos sode bus eksponuojami įvairūs su ruoniais susiję eksponatai iš Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus. Mažųjų šventės dalyvių lauks įvairios nemokamos pramogos – piešimas ant veidelių, žaidimai, piešimas kreidelėmis, pramogos su animatoriais, šokinėjimas ant batuto. Detalią renginio programą galėsite rasti Lietuvos zoologijos sodo internetinėje svetainėje, adresu www.zoosodas.lt.

GALERIJA

  • Paskutinė proga pamatyti ruonį Kajų: po zoologijos sodo rekonstrukcijos jo jau neišvysime
  • Paskutinė proga pamatyti ruonį Kajų: po zoologijos sodo rekonstrukcijos jo jau neišvysime
Lietuvos zoologijos sodo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Hmm

Ar reikejo sitos rekonstrukcijos? Pagriebe dideli kasni europos pinigu tai nezino dabar kur ir kaip isplauti.

Lina

Tai viską, parduokit, dovanokit, išparceliokit...nėra lėšų, pastatyt didesní baseiną? Kam tas sodo atnaujinimas, jei garantuotai pusės gyvūnų, dėl įvairių priežasčių neliks? Tik jau nepamirškit bilietų kainų pakelt...Važiuosim į Kalinigr.zoosodą Kajaus pasižiūrėt, ne taip toli- ne Amerika...Viskas, kad tik blogiau, o ne geriau...Mąstymo- jokio,tik pinigai...

vygants

o kodel ne i Klaipefos d juru muziejaus delfinariuma !!??
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS