Pokalbis „Kauno dienos“ studijoje: 28 mln. eurų investicija atgaivins Nemuną | kl.lt

POKALBIS „KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE: 28 MLN. EURŲ INVESTICIJA ATGAIVINS NEMUNĄ

  • 22

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Vidaus vandens kelių direkcijos vadovas Vladimiras Vinokurovas.

Krovininės baržos, gabenančios krovinius Nemunu iš Kauno į Klaipėdą ir atgal, šliuzas Kauno HE, perkeliantis laivus, toliau naviguojančius į aukštupį ir tolyn, per Augustavą Lenkijoje iki pat Juodosios jūros, pramoginiai laiveliai, zujantys Nerimi tarp Vilniaus ir Kauno, laivyba Nevėžiu. Visa tai skamba fantasmagoriškiau, nei Ostapo Benderio Naujieji Vasiukai.

Tačiau „Kauno dienos“ studijoje viešėjęs V.Vinokurovas tvirtina, kad tai absoliučiai realūs planai, kurių realizavimas priklausys tik nuo politikų geranoriškumo. O kai kas pradedama įgyvendinti jau dabar. Už 28-is milijonus eurų Nemune bus įrengta apie 500-ai bunų, kurios kreips upės srovę taip, kad ji pati save valytų ir būtų tinkama laivybai. Konkrečiai – krovininėms baržoms, gabensiančioms krovinius iš Kauno tarptautinio Marvelės uosto į Klaipėdą ir atgal.

Apie realius darbus ir svajones, kol kas gyvenančias tik projektuose, V.Vinokurovas papasakos „Kauno dienos“ studijos žiūrovams.

 

 

GALERIJA

  • Pokalbis „Kauno dienos“ studijoje: 28 mln. eurų investicija atgaivins Nemuną
  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Vladimiras Vinokurovas
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (22)

Jonas

Neteko girdėti,kad Nepriklausomoje Lietuvoje koks nors hidrotechnikos projektas būtų kvalifikuotai atlik- tas.Tai jau nutiko ir su būnų statyba.Pinigėliai į balą,o naudos jokios-tik Nemunas dar bus užterštas.

Nausiedianc

Pacukai pasistengė suprogramint po minus13 laikų ! "Kauno Tiesa" tobulėja tiesiog akyse :-DDD

ALGIS

Žvyrą kaskit iš Nemuno , o ne iš Kulautuvos pievų , mažiau gilinti reikės ..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS