Užfiksavo: prie Aleksoto „Maximos“ nusidriekė pirkėjų eilės | kl.lt

UŽFIKSAVO: PRIE ALEKSOTO „MAXIMOS“ NUSIDRIEKĖ PIRKĖJŲ EILĖS

  • 12

Ketvirtadienį apsipirkti norėjusi aleksotiškė nuėjusi į artimiausią jai prekybos centrą turėjo laukti eilėje, kuri driekėsi lauke.

„Laukiau. Ką daugiau daryti? Šiuo metu juk į parduotuves einame tik tada, kai labai reikia“, – sakė kaunietė.

Jos atsiųstoje nuotraukoje matosi, kad prie Aleksote esančios „Maximos“ į eilę išsirikiavę žmonės stovi saugiu vienas nuo kito atstumu.

Pasirodo, prekybos centras dėl koronaviruso pavojaus pradėjęs reguliuoti pirkėjų srautus.

„Eilė nenustebino. Savaitgalį buvo eilė prie „Lidl“. Laukė gal penki žmonės. Bet artėja šventės, daugiau žmonių norės apsipirkti nei įprastai, be to, parduotuvių darbo laiko sutrumpintas, kaip tada bus?“ – svarstė portalo kauno.diena.lt skaitytoja, ragindama būtinojo apsipirkimo neatidėlioti iki penktadienio vakaro ar savaitgalio, o pasinaudoti parduotuvių nurodytais laikais, kai žmonių į jas užsuka mažiausiai.

„Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė portalui kauno.diena.lt teigė, kad pirkėjų skaičių reguliuoja jau ne pirma diena.

Džiaugiamės savo klientų, kurie planuoja apsipirkimus ir nepalieka to paskutinei dienai, sąmoningumu.

„Pastarąsias kelias savaites, laikydamiesi atsakingų institucijų rekomendacijų, reguliuojame klientų srautus savo parduotuvėse. Pagal kiekvienos parduotuvės plotą yra paskaičiuota, kiek vienu metu joje gali būti pirkėjų. Mūsų sprendimu, 20 kv.m prekybinio ploto vienam žmogui. Kitaip tariant, jei parduotuvės plotas 1000 kv.m, joje vienu metu gali būti apie 50 žmonių“, – teigė E. Dapkienė.

Kitų pirkėjų prašoma palaukti lauke, laikantis saugių atstumų.

„Šiuo metu daugiau klientų sulaukiame, nes vyksta pasiruošimas Velykoms. Džiaugiamės savo klientų, kurie planuoja apsipirkimus ir nepalieka to paskutinei dienai, sąmoningumu“, – dėstė prekybos tinklo atstovė.

Nurodoma, kad „Maximos“ parduotuvės būna tuštesnės ryte nuo 9 iki 10 val., nuo 13 iki 16 val. bei nuo 19 iki 20 val.

Be to, „Maxima“ prieš šv. Velykas, Didįjį penktadienį ir šeštadienį, ilgina savo parduotuvių laiką, kuris buvo sutrumpintas kovo 16 dieną, Lietuvoje įsigaliojus karantinui.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

To Norfoje betvarkė

Nerašyk didžiosiom raidėm berazumi. Šendien Velykos. Nerėkauk!

Retas atvejas

Velykos didelis menulis

NORFOJE- BETVARKE

PILNA PARDUOTUVE ZMONIU,EILES ILGEUSIOS.ABI KASOS VIENA PALEI KITA DIRBA NEISLAIKYTAS ATSTUMAS.APSAUGA NORFOJE MIEGA,AR SUNKU PAKONTROLIUOTI ZMONES KAD LAIKYTUSI ATSTUMO.PARDUOTUVEJE ZMONES KAI KURIE BE KAUKIU,PIRSTINIU NERA.O ZMONIU DAUG.KODEL VISUS ILEIDZIA I PARDUOTUVE? TURI ILEISTI PO KELETA KAIP DARO MAXIMA,LIDL.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS