Tėvus persmelkė baimė: iš sustojusio automobilio – nepažįstamojo pasiūlymas paauglei | kl.lt

TĖVUS PERSMELKĖ BAIMĖ: IŠ SUSTOJUSIO AUTOMOBILIO – NEPAŽĮSTAMOJO PASIŪLYMAS PAAUGLEI

  • 12

Socialiniame tinkle „Facebook“ plinta tėvų išgąsčio persmelktas perspėjimas. Stabtelėjęs pravažiuojantis automobilis gerokai įbaugino paauglę. Nors apie įvykį nebuvo pranešta policijai, tačiau pareigūnai pasidalijo patarimais, kaip tokio pobūdžio situacijose reikėtų elgtis.

„Sveiki, dukra (13 metų) išėjo į Kaimelės gatvę nufotografuoti besileidžiančios saulės. Sustojo prie jos mašina – kažkoks vyras pasiūlė „Kinderį“. Atsisakius – nuvažiavo toliau. Baisu, vaikas labai išsigando... Tai ar čia „savi“ Romainių vyrai gąsdina, ar su blogais kėslais važinėja?!“ – rašoma socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Romainiai-Naujieji Romainiai“ pasidalytoje nuotraukoje su užfiksuotu žinutės turiniu.

Prie nuotraukos virtualios grupės administratoriai pridėjo ir įspėjimą, raginantį saugoti vieni kitus, o pastebėjus įtartinus asmenis pranešti skubios pagalbos numeriu 112 bei esant galimybei nufotografuoti ar nufilmuoti.

Feisbuko grupės „Romainiai-Naujieji Romainiai“ nuotr.

Apie šį atvejį portalo kauno.diena.lt žurnalistai teiravosi Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnų. Pasak jų, informacija apie minėtą įvykį nebuvo gauta nei Santakos policijos komisariate, kurio teritorijoje yra Romainiai, nei registruota policijos registruojamų įvykių registre.

„Pranešimų apie tokio pobūdžio įvykius gauname retai, tai – labai pavieniai atvejai. Paskutinį kartą toje teritorijoje panašaus pobūdžio informacijos buvo sulaukta maždaug prieš dvejus metus“, – sakė Kauno apskr. VPK atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Tačiau pašnekovė pabrėžė, kad tėvai turėtų užtikrinti mažamečių vaikų saugumą stengdamiesi nepalikti jų be priežiūros.

„Jeigu išties kyla įtarimų, kad galbūt pastebėtas įtartinas automobilis, įtartini asmenys, sustojantys prie mažamečių vaikų, prašome nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112 arba pranešti policijos elektroninių paslaugų sistemoje www.epolicija.lt“, – akcentavo O. Vaitkevičienė.

Jos teigimu, tokiose situacijose kaip ši, nutikusi Romainiuose, reikėtų stengtis nepamiršti įsidėmėti automobilio markės, spalvos, valstybinių numerių. O, jei įmanoma, ir įtartinus asmenis – jų pagrindinius bruožus ar aprangos detales.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Ona "To Onai"

Prieš rašymą,pasimokykite rašyti be klaidų.Skaitant,nesuvokiate teksto.Niekas nekabina tų,kurios vaikšto su mama ar tėvu.Šiuo atveju,kabino 13 metų paauglę,kuri viena "saulėlydį fotografavo".

Anonimas

pedrofilus i kaliuze

To Onai

Jus ponia Ona namie ir sėdėkite. O jei mama su vaiku į kiemą išeiti negali- tai atsiprašau, bet jau tamstos ribotas mąstymas.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS