Trys paros Kauno patikros postuose: nepavyko pravažiuoti 4,5 tūkst. automobilių | kl.lt

TRYS PAROS KAUNO PATIKROS POSTUOSE: NEPAVYKO PRAVAŽIUOTI 4,5 TŪKST. AUTOMOBILIŲ

Trečiąją parą – nuo balandžio 12 d. 20.00 val. iki balandžio 13 d. 20.00 val., – kai visoje šalyje ribojami įvažiavimai į savivaldybes, į Kauno miestą neįvažiavo 574 automobiliai.

Dar kelios dešimtys automobilių nepateko į miestus ir miestelius Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių rajonuose. Iš viso per šias tris dienas Kauno apskrityje patikros punktų nepavyko pravažiuoti kiek daugiau nei 4,5 tūkst. automobilių, praneša Kauno apskrities policija.

Pirmadienį patikros postuose dirbantiems pareigūnams gyventojai ir toliau teisinosi važiuojantys apsipirkti, pavalgyti ar nusiplauti automobilio. Neapsieita ir be tokių, kurie tiesiog negalėjo paaiškinti, kur ir ko važiuoja.

Nustatyti ir įvairūs KET pažeidimai: keletas negaliojančių valstybinių automobilio numerių, keletas nebegaliojančių transporto priemonių draudimų, vienas vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, nes ji jam atimta, dar du vairuotojai buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos, ir kt. Vienas asmuo savo automobilyje vežėsi 110 l dyzelino, kurio įsigijimo dokumentų pareigūnams pateikti negalėjo. Pradėtas aplinkybių patikrinimas. Taip pat, kaip informuoja Kauno apskrities policija, patikros poste Kaune, Užnemunės gatvėje, automobilio „Opel“ salone buvo pastebėta galimai narkotinės medžiagos. Vairuotojas, gimęs 1981 m., sulaikytas, pradėtas tyrimas.

„Galime jau šiek tiek atsipūsti. Nors karantinas tebesitęsia, įtemptas trijų dienų laikotarpis baigėsi. Visų pirma nuoširdžiai dėkoju tiems, kas išgirdo prašymą, niekur nevažiavo ir liko namuose, bei, žinoma, pareigūnams, kurie, pats mačiau, nuoširdžiai įsigilindami į kiekvieną situaciją, atlaikydami priekaištus ir nepasitenkinusiųjų piktus žvilgsnius, dirbo atiduodami visą širdį ir visas jėgas vardan kiekvieno gyventojo“, – sklandžiai praėjusiu darbu Kauno apskrityje džiaugiasi Kauno apskrities policijai vadovaujantis Elanas Jablonskas.

GALERIJA

  • Trys paros Kauno patikros postuose: nepavyko pravažiuoti 4,5 tūkst. automobilių
  • Trys paros Kauno patikros postuose: nepavyko pravažiuoti 4,5 tūkst. automobilių
Kauno apskrities VPK nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Valdžia

Bagotas ir turi nejudamojo turto - važiuok, ubagas ir neturi pilių kaime - sėdėk namie...

VACYS

Panašiose operacijose policija galetų pradėti naudoti šaunamuosius ginklus. Tuomet sumažėtų kvailių.

Šaunuoliai policininkai

Šaunuoliai policininkai, dirbo gerai, bet tai patvirtino, kad dalis piliečių yra, atmestinai žiūrintys į visuomenės interesus. Tikėjausi, kad jų bus mažiau...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS