Tylos minutė – be didesnių minėjimų | kl.lt

TYLOS MINUTĖ – BE DIDESNIŲ MINĖJIMŲ

Pirmadienį 13 val. visoje Lietuvoje paskelbta tylos minutė pagerbiant terorų išpuolių aukų Paryžiuje atminimą Kaune praėjo ramiai. Kauniečiai tylos minute nutraukė savo įprastus darbus ir pagarbą atidavė savo darbo vietose.

Anot Kauno mero patarėjo viešiesiems ryšiams Tomo Grigalevičiaus, savivaldybėje specialaus renginio nebuvo organizuota, o savivaldybės darbuotojai buvo pakviesti teroro aukas tylos minute pagerbti savo kabinetuose.

Vyriausybės sprendimas tokią sutartą valandą pagerbti aukas negaliojo viešojo transporto darbuotojams. Pasak savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, viešasis transportas privalo laikytis savo grafiko, todėl dėl tylos minutės eismas nesustojo. Tylos minutę mininčių kauniečių nebuvo matyti ir miesto centre.

Paryžiaus teroro aukas pirmadienį prisiminė ir Kauno Robero Šumano centras. Nors jau praėjo daugiau nei metai, kai prancūzų kultūros centras persikėlė į naujas patalpas, jo vadovė Birutė Strakšienė stebėjosi, kad savaitgalį žvakelės buvo uždegtos Gedimino gatvėje. Tačiau pirmadienį žvakės jau degė ir prie dabartinės Robero Šumano centro būstinės Kauno technologijos universiteto socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete A.Mickevičiaus gatvėje.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

...............

Be abejo, baisi tragedija įvyko Paryžiuje, bet tai kasdien vyksta Sirijoje jau 5 metus. Kiekvieną dieną ten žūsta šimtai žmonių. Juos sprogdina, žudo, prievartauja... Libijoje tai vyksta dar ilgiau, taip pat ir Irake ir Afganistane. Prancūzų gyvybės brangesnės negu siriečių, libiečių, irakiečių ar afganistaniečių? Kas per isterija socialiniuose tinkluose: vėliavos, ašaros, verksmai... Kur jūs anksčiau buvote su savo kosminiu sielvartu? Štai nesenai ISIS nužudė du šimtus vaikų Sirijoje !!! KUR JŪS TADA BUVOTE ?! Bašaras al-Asadas

SUSIJUSIOS NAUJIENOS