Avarijos Aleksote atgarsiai: girtam vairuotojui – tūkstantinė bauda „CityBee“ ir baudžiamoji byla | kl.lt

AVARIJOS ALEKSOTE ATGARSIAI: GIRTAM VAIRUOTOJUI – TŪKSTANTINĖ BAUDA „CITYBEE“ IR BAUDŽIAMOJI BYLA

  • 11

Šeštadienio vakarą Aleksote nuo kelio nulėkė ir apsivertė „CityBee“ automobilis. Po avarijos paaiškėjo, kad prie nuomoto automobilio vairo vyras sėdo girtas. Jis ne tik užsidirbo baudžiamąją bylą, bet ir turės atlyginti tūkstantinę žalą „CityBee“.

Kauno policijos pareigūnų duomenimis, nuomotu „City Bee“ automobiliu važiavo trys asmenys.

Avarija įvyko apie 21.21 val. Aleksote, Seniavos plente. Policijos pareigūnų duomenimis, vairuotojas nesuvaldė automobilio, nuvažiavo kuo kelio ir vertėsi ant stogo.

Atvykę pareigūnai rado visus tris žmones išlipusius iš automobilio. Paaiškėjo, kad prie apvirtusio automobilio vairo sėdo 1999 m. gimęs vyras. Patikrinus alkoholio matuokliu vairuotojui nustatytas 1,57 prom. girtumas. Dabar jauno vyro laukia ne tik nemenka bauda „CityBee“ kompanijai, bet ir baudžiamoji byla.

Feisbuko grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Pirmadienį komentarą apie šį įvykį pateikė ir „CityBee“ atstovai.

„Atsižvelgiant į visas aplinkybes, belieka tik pasidžiaugti, kad niekas iš į minimą eismo įvykį patekusių žmonių stipriai nenukentėjo. Gaila, bet tai yra vienintelis teigiamas aspektas šį kartą. Ypač tam vairuotojui, kuris nusprendė, kad gali vairuoti ir būdamas neblaivus. Jis dar savaitgalį visam laikui neteko teisės naudotis „CityBee“ paslaugomis. Be to, jam skyrėme 2 tūkst. eurų baudą, numatytą mūsų įmonės paslaugų teikimo sutartyje, su kuria susipažįsta visi, pradedantys naudotis „CityBee“ mobilumo paslaugomis“, – atsiųstame komentare teigė „CityBee“ verslo operacijų vadovas Svajūnas Aliukonis.

Jis dar savaitgalį visam laikui neteko teisės naudotis „CityBee“ paslaugomis. Be to, jam skyrėme 2 tūkst. eurų baudą.

Bendrovės atstovo teigimu, visa turima informacija apie eismo įvykį perduota jį tiriantiems policijos pareigūnams.

„Norime pabrėžti, kad alkoholis ar kiti svaigalai buvo ir yra nesuderinami su „CityBee“ vertybėmis. Mes nuolatos tai komunikuojame tiek savo klientams, tiek ir visuomenei. Norėdami tai dar labiau pabrėžti, prieš metus drastiškai padidinome baudas už vairavimą apsvaigus. Tiesą pasakius, mūsų taisyklės yra griežtesnės nei Lietuvos įstatymai, nes visiems klientams taikome 0,0 promilių taisyklę. O jei ji sulaužoma, asmuo visam gyvenimui netenka teisės naudotis „CityBee“ paslaugomis ir gauna piniginę baudą. Kaip žinia, Lietuvos įstatymai numato leistiną 0,4 promilių ribą.

Prie nuosavo ar nuomoto automobilio vairo sėdantys neblaivūs vairuotojai – didžiulė Lietuvos problema. Pritariame Lietuvos policijos ir kitų įstaigų atstovų išsakytoms mintims, kad norint išspręsti šią problemą, turime veikti ne po vieną, nes tai ne kurios nors vienos institucijos ar įmonės problema – tai bendras iššūkis, kurį įveikti įmanoma tik dirbant bendrai“, – teigė S. Aliukonis.

Portalas primena, kad vairuotojai, kuriems nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas yra traukiami baudžiamojon atsakomybėn. Už tai gresia bauda nuo 579 iki 868 eurų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo 2 iki 3 metų arba administracinį areštą nuo 10 iki 30 su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

Lietuvos policija

Reikėjo mūsų ta kibirą kur fotkei nuversti į griovį

1991

Nu ir žmonės atsiranda kur girti už vairo sėda

Girtas tėvas

Ką jūs bazarinat
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS