Avaringoje Kauno sankryžoje susidūrė BMW ir „Volkswagen“, yra sužalotų | kl.lt

AVARINGOJE KAUNO SANKRYŽOJE SUSIDŪRĖ BMW IR „VOLKSWAGEN“, YRA SUŽALOTŲ

  • 14

Sekmadienį po pietų avaringoje Kauno sankryžoje susidūrė dvi transporto priemonės. Specialiosios tarnybos į avarijos vietą vyko vaduoti prispaustų žmonių. Pirminiais duomenimis, sužalotas vienos mašinos vairuotojas.

Portalą kauno.diena.lt pasiekė skaitytojų informacija apie eismo nelaimę Tunelio g. ir Radvilėnų pl. sankirtoje.

Kauno policijos atstovas patvirtino, kad pranešimas apie avariją gautas 14.01 val. Pasak pareigūnų, čia susidūrė BMW ir „Volkswagen“ markių automobiliai.

Susisiekus su Kauno greitosios medicinos pagalbos atstovais paaiškėjo, kad jų gautame pirminiame pranešime teigiama, jog viename automobilyje prispausti du žmonės, jie patys negali išlipti. Dėl šios priežasties į nelaimės vietą išsiųsti net keli greitosios pagalbos ekipažai.

Kauno policijos duomenimis, pet nelaimę nukentėjo vienos transporto priemonės vairuotojas. Kaip sunkiai sužalotas vyras, kol kas neaišku.

Dėl eismo nelaimės ši kelio atkarpa buvo sunkiai pravažiuojama.

Gairės: eismo nelaimė, avarija LT, avarija Kaune, avarija Tunelio g.
Rašyti komentarą
Komentarai (14)

gal

Reikia pakabinti skelbimą-žiūrėk į kairę tik tada, kai priekyje nebus automobilio ?

psprasta iseitis

Pastatyti didesni veidrodi-viska matysi priekyje,kiek ju priststyta ,,sudleliuose,,o cia Keriui nedasunta-meras nevazineja?

sanciu,,kibiras,,

O stulpeliai tai gerai,nes kai Tunelio gatveje ilga eile,atsiranda,chamu,atlekia ir piauna is vidurines eiles i Radvilenus,dabar truputi saugiau
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS