Fiksuoja kauniečiai: prie Aleksoto „Šilo“ – policijos sujudimas | kl.lt

FIKSUOJA KAUNIEČIAI: PRIE ALEKSOTO „ŠILO“ – POLICIJOS SUJUDIMAS

  • 5

Artėjant darbo dienos pabaigai Aleksote apsipirkti sumaniusių kauniečių dėmesį patraukė prekybos centro „Šilas“ aikštelėje atvykę keli policijos ekipažai. Žmonės svarstė, kad galbūt prieš savaitgalį pareigūnai baudas dalija, tačiau paaiškėjo, kad priežastis visai kita.

Portalo kauno.diena.lt skaitytojai pasidalijo keliomis nuotraukomis, kurios padarytos kiek po 17 val. Kauniečiai nurodė, kad keli pareigūnų ekipažai stovėjo prie Seniavos plente esančios parduotuvės „Šilas“. Vairuotojai svarstė, kad galbūt pareigūnai išrašys baudas tiems, kurie savo transporto priemones pastatė bet kaip.

„Čia dažnai žmonės sugrūda automobilius kaip jiems patogu, tikrai sudėtinga aikštelė. Kadangi buvo du ekipažai, pagalvojau, kad visiems savaitgalio proga baudas išrašys, tai gal vairuotojai išmoks statyti savo automobilius“, – apie pareigūnų vizitą kalbėjo pro šalį ėję kauniečiai.

Čia dažnai žmonės sugrūda automobilius kaip jiems patogu.

Tačiau paaiškėjo, kad pareigūnai prie minėtos parduotuvės buvo visai dėl kitos priežasties. Buvo gautas pranešimas, kad aikštelėje vienas automobilis apgadino kitą, tačiau vairuotojas pasišalino. Todėl pareigūnai tikslino visas aplinkybes bei bandys nustatyti iš įvykio vietos pasišalinusį asmenį tam, kad būtų atlyginta padaryta žala.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Lietuvoj po du policajai vaiksto todel kad vienas moka

rasyt ,o antras tik skaityt ,,,...zmones policajus pamate visi sprunka kas kur net masinas palike , vieni bijo baudu antri kad kisenes neiskratytu ir neatimtu ju turinio... visiskai kitoks poziuris y policninka pav;- Airijoj ..ten policninkai sveikinasi su visais praeinanciais, zmones sustoja pasikalba pajuokauja , palinki sekmes ir t.t ....Garda visuomet pades zmoguj pakliuvusiam y beda ar turinciam kokia nors problema...

J

Zinot kodel policininkai dazniausia buna po du,todel kad per abu butu vidurinis issilavinimas.

A

Sitoks ivykis kad teko net keliem ekipazam vaziuot,o kaip katalizatorius pjausto nera nei vieno.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS