FNTT atliko kratas Kauno oro uosto kavinėse | kl.lt

FNTT ATLIKO KRATAS KAUNO ORO UOSTO KAVINĖSE

  • 5

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atliko kratas Kauno oro uoste veikiančiose įmonės „A ir M“ maitinimo įstaigose – kavinėje „Coffee & Snacks“ ir trijose „Thierry“ kepyklose, ketvirtadienį pranešė naujienų portalas 15min.lt.

Portalo duomenimis, kratos atliktos sausio 17 dieną.

FNTT atstovas viešiesiems ryšiams Aleksandras Zubriakovas 15min.lt patvirtino, kad FNTT Kauno apygardos valdyba praėjusią savaitę atliko procesinius veiksmus ikiteisminiame tyrime dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo.

Lietuvos oro uostų atstovas žiniasklaidai Tadas Vasiliauskas sakė, kad įmonė bendradarbiauja su teisėsauga.

„Mes sudarėme sąlygas teisėsaugai atlikti visus reikalingus veiksmus. Jei ateityje bus poreikis papildomiems veiksmams – taip pat suteiksime visą reikalingą informaciją ir užtikrinsime visus teisėsaugos poreikius“, – komentavo T. Vasiliauskas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Anonimas

Esate politiškai nesubrendęs ir daug ko nežinote. Patarčiau truputėlį įsigilinti kas, kur kame, tai tada nereikės nesąmonių rašinėti. tai yra jūsų kaip nesubrendusio žmogaus rašinys.

senajai kauno gyventojai klausimas :)

prie ko cia migracijos departamentas jeigu fntt nelegalius atlyginimus isgaude ir neapsksitytas pajamas, ta prasme buhalterinius pazeidimus ir mokesciu nesumokejomo faktus konstatavo kavines veikoje o ne imigrantus ar emigrantus..

Anonimas

Atrodo visos valdiskos instancijos prades dirbti. Tiek metu sedejo ir stalcius rause. Pajudejo is vietos, pakilo uzpakaliai ponuliu.Rezultatu laukiam nesulaukiam
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS