Į Pravieniškes po darbo negrįžo trys nuteistieji, bet laisve džiaugėsi neilgai | kl.lt

Į PRAVIENIŠKES PO DARBO NEGRĮŽO TRYS NUTEISTIEJI, BET LAISVE DŽIAUGĖSI NEILGAI

  • 8

Į Pravieniškių pataisos namus po darbo Kauno rajono įmonėje negrįžo trys nuteistieji. Jie buvo surasti penktadienio paryčiais.

Kalėjimų departamentas pranešė, kad nuteistuosius sulaikė kriminalinės žvalgybos pareigūnai.

Penktadienio vidurnaktį Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos darbuotojas kreipėsi į Kauno apskrities policiją. Jis pranešė, kad ketvirtadienį, apie 14 val., iš Kauno rajone esančios įmonės „Elektra jums“ pasišalino nuteistieji.

39-erių Tadeušas Černiavskis, 36-erių Gražvydas Grigaliūnas ir 31-erių metų Andrius Grigaliūnas dirbo be sargybos. Įmonė, iš kurios jie pasišalino, atliko griovimo darbus, pranešė Policijos departamentas.

Kriminalinės žvalgybos pareigūnai, sekdami karštais pėdsakais, nustatė pasišalinusių asmenų buvimo vietą viename gyvenamajame name Kalvarijos mieste.

Kadangi nuteistieji vengė sulaikymo ir neįsileido pareigūnų į vidų, teko pasitelkti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnus. Jie su specialiąja technika padėjo pataisos pareigūnams patekti į namą ir sulaikyti besislapstančius nuteistuosius.

Tai ne pirmas atvejis pastaruoju metu, kai į Pravieniškių pataisos namus po darbo negrįžta nuteistieji. Liepos pabaigoje užregistruoti du atvejai.

Kalėjimų departamentas, atsižvelgdamas į tai, kad pastaruoju metu nuteistieji gana dažnai savavališkai pasišalina iš darbo vietos, svarsto galimybę griežtinti darbdavių atsakomybę.

GALERIJA

  • Į Pravieniškes po darbo negrįžo trys nuteistieji, bet laisve džiaugėsi neilgai
  • Į Pravieniškes po darbo negrįžo trys nuteistieji, bet laisve džiaugėsi neilgai
  • Į Pravieniškes po darbo negrįžo trys nuteistieji, bet laisve džiaugėsi neilgai
Kalėjimų departamento nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Siaip

Elektra jums! O jie vykde griovimo darbus.tai stulpus pjauste ar laidus rankomis i rites suko?idarbinkit tuos trys gaidziukus pasienyje,tegu tvora stato.ir ne tik tuos trys,visokias komoras irgi.begs pas bulviu maisa?aisku kad ne

Zekas \\\\\.../////

gera'Volskė prie zekų ir tinka,pribadžius krūtinę.Ką tenai gali žinoti gal ir žemiau yra įdūrus.Įdomu.

Anonimas

O tai gal pas geriausią teisingumo ministrė vyksta,nes ji žadėjo visus perauklėti,Bet kol kas konkretaus perauklėto ne pademonstruoja,matyt ministrė vis dar savo partijos reikalus tvarko,nes daugiau darbų Dabravolska kaip ir nedirba.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS