Į prekybos centrą Kaune vyras veržėsi su svetimu galimybių pasu | kl.lt

Į PREKYBOS CENTRĄ KAUNE VYRAS VERŽĖSI SU SVETIMU GALIMYBIŲ PASU

Dar vienas pilietis Kaune įkliuvo su svetimu galimybių pasu, praneša Kauno policija.

Pasak policijos atstovų, lapkričio 4 d. apie 18.10 val. Kaune, Savanorių pr., į prekybos centrą atvykęs 33-ejų vyras tikrinančiam darbuotojui pateikė svetimą galimybių pasą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dokumento pagrobimo arba pagrobtojo dokumento panaudojimo. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Ketina griežtinti kontrolę

Vyriausybė ketina griežtinti galimybių paso kontrolę, reaguodama į pranešimus apie pažeidimus, sako premjerės Ingridos Šimonytės patarėja Živilė Gudlevičienė.

„Iš karto po tokių signalų ir Vyriausybė atkreipė dėmesį į tai, ir vakar buvome susitikę su kontroliuojančiomis institucijomis tą situaciją apžvelgti, patikros vyksta, tikrinama nemažai tų įstaigų, ir nusižengimų yra randama, bet būtent ir kalbėjome, kad tą kontrolę reikia stiprinti“, – penktadienį LRT sakė Ž. Gudlevičienė.

Premjerės patarėjos teigimu, „matome, ir iš iš pranešimų, ir iš pasisakymų viešoj erdvėj, kontrolė yra nepakankama, žmonės atsipalaidavo“.

Policijai praėjusį penktadienį šalyje įvykdžius patikrinimo akciją prekybos centruose, pradėti 38 ikiteisminiai tyrimai dėl naudojimosi svetimu galimybių pasu. Pareigūnai teigia patikrinę apie 11,7 tūkst. asmenų.

Policija teigė pastaruoju intensyviai stebėjusi socialinę erdvę, gavusi informacijos apie neteisėtus veiksmus su galimybių pasais. 

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

kiek

gavai uz ta rasleva

liutkus

Nuo kada policija pradeda tyrimus už tai ,kad žmogus atėjo šikpopierio nusipirkti. Jis gi aiškiai mojavo ,kad liko, tik vienas lapelis apsaugos darbuotojui. Visi veržtusi ,kada rudis beldžiasi i duris o likęs tik vienas lapelis.

Oi kaip baisu

VERŽĖSI su svetimu pasu ! Nuo kada popiergalis yra pasas ? Šiukšlė o ne pasas...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS