Informacija pasitvirtino: parduotuvė neteisėtai prekiavo nešaunamaisiais ginklais | kl.lt

INFORMACIJA PASITVIRTINO: PARDUOTUVĖ NETEISĖTAI PREKIAVO NEŠAUNAMAISIAIS GINKLAIS

  • 11

Pareigūnai ne tik patys vykdo įvairaus pobūdžio policines priemones, bet ir pro pirštus nepraleidžia bei aktyviai tikrina pilietiškų gyventojų pateikiamą informaciją. Vieno iš tokio patikrinimo rezultatas – parduotuvėje rasti ir paimti peiliai, kuriais civilinėje apyvartoje prekiauti draudžiama.

Vasario 19 d. apie 14.30 val. Kauno mieste, vienoje iš parduotuvių atlikus patikrinimą, joje buvo rasta ir paimta 16 peilių su automatiškai atsilenkiančiomis geležtėmis. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu. Už tai numatoma bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

„Peiliai, kurių geležtės ilgis yra daugiau nei 8,5 cm ir ši automatiškai atsilenkia ar automatiškai iššoka yra draudžiami civilinėje apyvartoje. Nei turėti, nei naudoti, nei pardavinėti jų negalima ir yra draudžiama pagal Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymą“, - primena Kauno apskrities policijos pareigūnai, teigdami, kad dažniausiai jų praktikoje iš draudžiamų nešaunamųjų ginklų be peilių su automatinėmis geležtėmis pasitaiko ir kastetų, kurie taip pat yra draudžiami.

Šiemet jau pradėti 6 ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo nešaunamaisiais ginklais, o per praėjusius metus Kauno apskrities policijos pareigūnų aptarnaujamoje teritorijoje iš viso buvo pradėti 22 ikiteisminiai tyrimai.

Rašyti komentarą
Komentarai (11)

egd

visus virejus reiktu pasodinti nes pas juos peiliai ohoho o poto ir medikus nes skalperiai irgi ginklas pavojingas,toliau mesininkai svaistosi turguje ilgais peiliais o pavojingiausi tai miskininkai ju benzo pjuklai uz bet koki peili pavojingesni

Xoxolai

Prostitučių pilną Skelbiu Lt.is Ukrainos.o kokios gražios.po 20 eurų ima už 15 min .

Anonimas

vikis neskleis ereziju, Lietuvoj peilis nera skaitomas ginklu, cia kalba eina apie issokamus, durklus ir dideliu asmenu. Visus kitus galo nesiotis ir nx siust mentus. O D. Britanijoj tave baustu uz bet koki peili.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS