Įvertino autobuso ir „Volkswagen“ avariją miesto centre: gal laikas pasikartot KET? | kl.lt

ĮVERTINO AUTOBUSO IR „VOLKSWAGEN“ AVARIJĄ MIESTO CENTRE: GAL LAIKAS PASIKARTOT KET?

  • 3

Trečiadienį prasidėjus vakariniam pikui Kaune pasipylė avarijos. Viena tokių įvyko pačiame miesto centre – Karaliaus Mindaugo pr. ir Birštono g. sankirtoje.

Kaip portalui kauno.diena.lt teigė Kauno policijos budėtojas, pranešimas apie eismo nelaimę gautas 17.36 val.

Judrioje miesto sankryžoje susidūrė autobusas ir lengvasis automobilis „Volkswagen“. Per avariją žmonės nenukentėjo, vairuotojai, pirminiais duomenimis, blaivūs.

Policijos duomenimis, vairuotojai nesutaria dėl kaltės.

Kaip matoma liudininkų nuotraukoje, transporto priemonės susidūrė ant vadinamojo geltono tinklo. Geltonomis susikertančiomis linijomis ženklinamos vietos, į kurias draudžiama įvažiuoti spūsčių metu. Po smūgio autobusas užvažiavo ant salelės.

„Gal jau laikas pasikaroti Kelių eismo taisykles (KET)?“ – klausė su portalu informacija pasidaliję kauniečiai ir spėjo, kad dėl šios eismo nelaimės greit susiformuos spūstys.

Jei kauniečių prognozės pasitvirtins, kelionė namo gali prailgti. Esant galimybei pasirinkite kitą maršrutą.

Gairės: eismo nelaimė, avarija LT, KET, avarija miesto centre
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

O juokingiausia

"Po smūgio autobusas užvažiavo ant salelės." :D Kokio dar smūgio, golfo buferis ir sparnas vos palankstyti, fara net sveika.

siaip

tos geltonos linijos čia išvis nė prie ko. Manyčiau, kad nesutarimas dėl to, kad autobuso vairuotojas aiškina, kad jis užbaiginėjo manevrą sankryžoje, o auto vairuotojas sako, kad jis važiavo per žalią.

asile, gal tau laikas pakartoti KET

Geltonomis susikertančiomis linijomis ženklinamos vietos, į kurias draudžiama įvažiuoti spūsčių metu . Ne įvažiuoti draudžiama o sustoti. Spūsčių,nespūsčių - bet kada. Kadangi asilagalviai nesilaiko taisyklės įvažiuotti į sankryžą draudžiama, jeigu tektų joje sustoti dėl kliūties"" tai papildomai pripaišė geltonų linijų.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS